Eskişehir Kıl Çadırı, Oba Çadırı, Modelleri – Fiyatları

Dünyanın dört bir yanındayız. Kıl Çadırı, Oba Çadırı, Otağ Çadırı İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Eskişehir Kıl Çadırı

Geçmişten günümüze kıl çadırları incelendiğinde kullanım amaçları değişse de kullanılmaya devam edilmektedir. Pek çok yönden sunduğu avantajlarının yanı sıra bulunduğu yerleri de farklı bir boyuta taşımaktadır. Dayanıklı olması, su geçirmemesi, kullanımının oldukça rahat olması gibi daha çok avantaj sayılabilmektedir. Bu avantajların yanında alanında uzman Eskişehir kıl çadırı hizmeti veren firmamızda profesyonel bir hizmet ile sizleri sunmaktadır.

İddialı Eskişehir Kıl Çadırı Hizmeti

Keçi kılları kullanılarak üretilen kıl çadırının sağladığı en büyük kolaylık ise dilediğiniz zaman değişikliğin kolay bir şekilde yapılabilmesidir. Kafe, restoran, konser alanları ve bahçelerde de kullanmak için güzel bir seçenektir. Her alana uygun çadır modelleri tasarlamakta ve kurmakta da oldukça iddialıyız. Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Kıl Çadırı Tanıtım Videosu

Kıl Çadırı Referanslarımız

Kıl Çadırı Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.
 
Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed