Eskişehir Hayvan Çadırı, Çadır Ahır, Çeşitleri – Fiyatları

Dünyanın dört bir yanındayız. Büyükbaş hayvan çadırı, küçükbaş hayvan çadırı, koyun çadırı, tavuk çadırı, çadır ahır İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Eskişehir Hayvan Çadırı

Eskişehir hayvan çadırı olarak ürettiğimiz çadırlarla sizlere hizmet vermekteyiz. Özellikle hava şartlarının hayvanları olumsuz etkilediği dönemlerde kullanılan çadırlar ihtiyacı karşılayacak şekilde üretilmektedir. Bu çadırlar geçici veya kalıcı olarak kullanılmaktadır. Hayvanların rahat bir şekilde barınmalarını sağlayacak şekilde üretilmektedir. Büyük ve küçükbaş, kümes hayvanları ve daha başka hayvanlar için de ürettiğimiz çadırlarla hizmetinizdeyiz.

Ürün Kalitesi

Firma olarak kaliteli ve uzun vadede kullanabileceğiniz hayvan çadırları üretmekteyiz. Doğa dostu ve çevreci bir anlayışla üretmekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyetle kullanacağı şekilde sağlam, hijyenik ve bakteri üretmeyen çadırlar üretmekteyiz. Sizlere bu çadırları en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Kaliteli malzemelerden üretilen uzun ömürlü çadırlarımızla sizlerin hizmetindeyiz. Üretim yaptığımız şehirde önemli bir boşluğu doldurmaktayız.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Hayvan Çadırı Tanıtım Videosu

Hayvan Çadırı Referanslarımız

Hayvan Çadırı Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.
 
Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü