Eskişehir Dış Mekan Şemsiyesi

Dünyanın dört bir yanındayız. Restaurant, Bahçe, Plaj, Cafe, Balkon, Deniz, Teras, Havuz, Mega, Teleskopik, Büyük Şemsiye İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Doğada dinlenmeyi seviyorsanız, bahçe şemsiyelerine ihtiyacınız var. Yaz havasının kaprislerine kesinlikle bağlı kalmamanızı, tatillerinizi kolay ve rahat bir şekilde geçirmenizi sağlarlar.

Bu tür ürünler, sıcak yaz mevsiminde cildi ultraviyole ışınlarından koruyarak yardımcı olur. Bütün bunlar, açık hava rekreasyonunu mümkün olduğunca rahat ve keyifli hale getirir. Ayrıca yağmur yağmaya başladığında kır şemsiyeleri vazgeçilmezdir. Böyle güvenilir bir koruma altında, doğaya güvenle gidebilir ve hava değişiklikleri nedeniyle planlarınızı değiştiremezsiniz. Aynı zamanda, fiyat optimal olacak ve mallar sizin için uygun bir şekilde Ukrayna’nın herhangi bir şehrine teslim edilecek.

Bu aksesuarlar, dayanıklılıklarını garanti eden dayanıklı ve yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır. Bir yazlık için bir şemsiye aşağıdaki unsurlardan oluşur: bir taban, bir kubbe, örgü iğneleri ve ek mekanizmalar. Bu cihazların modern modelleri kolay ve rahat bir şekilde açılır. Ek olarak, en uygun açıklama derecesini seçmenize izin veren çok sayıda sabit pozisyona dikkat etmek önemlidir. Böylece ürünü altına birkaç kişi sığacak şekilde açabilirsiniz veya altında sadece bir kişi varsa sadece hafifçe açabilirsiniz.

Bu bahçe özelliği ülkede vazgeçilmezdir. Sadece kavurucu güneşten ve yağmurdan mükemmel bir şekilde korunmakla kalmaz, aynı zamanda yazlık evin içi için güzel bir dekorasyon görevi görür.

Böyle bir cihaz seçmek oldukça basittir. Dikkate alınması gereken sadece birkaç şey var. Her şeyden önce, modelin boyutudur. Yani, bir metreden üçe kadar farklı çaplarda ürünler var. Çoğu zaman üç türe ayrılırlar – geleneksel, konsol ve teleskopik. Standart armatürler en popüler olanlarıdır, takılması kolaydır ve bunları bir masa deliğine bile monte edebilirsiniz. Ancak onların ana dezavantajı hantallıktır.

Teleskopik modeller çok daha kompakttır. Kullanımı çok uygundur. Ancak en işlevsel olanı konsol ürünleridir. Başlıca avantajları, cihazın “şapkasının” konsola asılması ve böylece bu cihazın kaplayabileceği alanı önemli ölçüde genişletmesidir.

Hangi seçeneği seçerseniz seçin, asıl şey, bahçe şemsiyesinin renk ve tasarım açısından yazlık evin iç kısmına iyi oturmasıdır. Bu ürünlerin modern çeşitliliği, herkesin yazlık eviniz için en iyi seçeneği seçmesini sağlar.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Dış Mekan Şemsiyesi Tanıtım Videosu

Dış Mekan Şemsiyesi Referanslarımız

Dış Mekan Şemsiyesi Müşteri Yorumu

Adana da işini ehli ile yapan ustalardan biridir çekinmeden işinizi yapabilirsiniz ben çok memnun kaldım Allah işini gücünü tas getirsin ustam
Büşra YILMAZ
Cümbüş Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü