Doğayla çevrili ama rüzgardan ve hava koşullarından korunan yıldızların altında uyumak mı? Bu, bir çatı çadırı ile mümkündür, bu nedenle birçok kampçı geceleme için birini seçer. Çoğu çadır, uygun arabaların yanı sıra mobil evlere ve karavanlara da takılabilir .

Okumaya devam edin ve bir çatı çadırı satın alırken hangi kriterleri göz önünde bulundurmanız gerektiğini , hangi çatı çadır tiplerini ayırt etmeniz gerektiğini ve çeşitli testlere göre hangi üreticilerin özellikle kampçılar, gezginler ve karada yaşayanlar arasında popüler olduğunu öğrenin.

Prensip olarak, tavan raflarının takılabileceği herhangi bir araca bir tavan çadırı takabilirsiniz. Bununla birlikte, küçük arabalarda gerekli olan çapraz çubuk aralığı, genellikle sert kabuklu veya hibrit bir çatı çadırını güvenli bir şekilde tutmak için yeterli değildir. Ayrıca, yeterli güvenliği sağlamak için çadırın tipi ve ağırlığı aracın izin verilen tavan yüküne göre ayarlanmalıdır.

 

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Araç Üstü Çadır Tanıtım Videosu

Araç Üstü Çadır Referanslarımız

Araç Üstü Çadır Müşteri Yorumu

Otomatik tente sistemlerinde uygun fiyat veriyorlar pergola tente sistemi yaptırdım oldukça memnunum sizlere tavsiye ederim.

isa ÜNSAL
Axi Restaurant

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed