Profesyonel şişme seyahat çadırı ambalaj kartonu , üzerinde renkli resim ve yazıların basıldığı kübik bir forma sahiptir, ambalaj, üstte ve altta iki kapı ve yanlarda iki taşıma kulpu, fabrikasının adı ve logosu ile birlikte bulunur. kartonun farklı kısımlarına yerleştirilir, ambalaj kutusunun ana kısmında doğada kurulmuş bir çadır görüntüsü vardır, bunun üzerine rüzgar pompası cihazı, ambalaj ağırlığı, ağırlık toleransı, taşıma ile ilgili görsel simgeler vardır. çanta ve kapasite Dört kişilik ürün görülebilir, alt kısım ayrıca üç dairesel resim yardımıyla çadırının kurulum adımlarını açıklar, güvenlik ve teknik noktalar üst kapı ve yan kısımlardaki simgelerle eklenir. .

Bu ürünü kurmak için, online mağazasından ücretsiz hava pompasını çıkarmanız ve hava memelerini seyahat çadırının sütun havalandırmalarına yerleştirmeniz yeterlidir. Rüzgarı kırmızı şişirilebilir sütunlara gönderirler, ürün alıncaya kadar üç sütunu da şişirirler. onun şekli.

Şişirilebilir çadırları monte etmek için sadece rüzgar valflerini gevşetin ve valfleri çıkarın, rüzgar kolayca dışarı çıkacak ve ürün rüzgarın hava çıkış valflerine doğru hareket etmesi için düzenli bir şekilde katlanacaktır. Bu da boşaltmayı hızlandıracaktır, daha sonra gövdenin zarar görmemesi için çadırı özel bir taşıma çantasına koyun.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Şişme Çadır Tanıtım Videosu

Şişme Çadır Referanslarımız

Şişme Çadır Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed