Erzurum Pergole, İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız

Monte edilmiş bir elektrikli pergola ithal etme ve kurma konusunda uzmanlaşmıştır. Pergola elektriksel olarak monte edilir ve böylece gerekli gölgeleme kontrol edilebilir, pergola tam ve sızdırmaz kapanmadan tam açılmaya kadar işlevsellik sağlar. Toplanan pergolanın katma değeri, bir balkonu tamamen sızdırmaz hale getirebilmesi ve gerektiğinde tek tuşla tam açılır hale getirilebilmesidir. Ayrıca tasarımlı bir gölgeleme çözümü oluşturmak için benzersiz bir atmosfer sağlayan profiller içerisine pergola içerisine yerleşik LED aydınlatma ekleyebilirsiniz.

Başka bir çözüm, toplanan camdır. Bu, sektördeki en benzersiz yeniliklerden biridir ve maksimum cam ve minimum alüminyum ile tam kapanma ve tam açılma seçeneği ile her mevsim için esnek bir çözüm arayanlar için harika bir çözüm sunar. Toplanan cam, yağmur, rüzgar ve tozdan koruma sağlar ve temizlenmesi de çok kolaydır.

Gölgelendirme çözümlerinde ürünün kalitesinden ödün vermeden güvenmek, satın alacağınız ürünün evinizin veya bahçenizin tasarımına uygun olması çok önemlidir. Konunun önemi nedeniyle, ürünlerine tam garanti veren deneyimli ve saygın bir firmaya danışmanız önemlidir.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Pergole Tanıtım Videosu

Pergole Referanslarımız

Pergole Müşteri Yorumu

Elitplus Tente çok disiplinli bir firma olmak şartıyla yaptıkları her işin arkasında durmayı bilen bir firmadır onlara çok teşekkür ederim . Gerçekten kurumsal bir firma yani kısacası Elitplus marka haline gelmiştir. Başarılarının devamını diliyorum.
Simge
İstanbul Hk Cafe.

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed