Erzurum Pergole, İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız

Monte edilmiş bir elektrikli pergola ithal etme ve kurma konusunda uzmanlaşmıştır. Pergola elektriksel olarak monte edilir ve böylece gerekli gölgeleme kontrol edilebilir, pergola tam ve sızdırmaz kapanmadan tam açılmaya kadar işlevsellik sağlar. Toplanan pergolanın katma değeri, bir balkonu tamamen sızdırmaz hale getirebilmesi ve gerektiğinde tek tuşla tam açılır hale getirilebilmesidir. Ayrıca tasarımlı bir gölgeleme çözümü oluşturmak için benzersiz bir atmosfer sağlayan profiller içerisine pergola içerisine yerleşik LED aydınlatma ekleyebilirsiniz.

Başka bir çözüm, toplanan camdır. Bu, sektördeki en benzersiz yeniliklerden biridir ve maksimum cam ve minimum alüminyum ile tam kapanma ve tam açılma seçeneği ile her mevsim için esnek bir çözüm arayanlar için harika bir çözüm sunar. Toplanan cam, yağmur, rüzgar ve tozdan koruma sağlar ve temizlenmesi de çok kolaydır.

Gölgelendirme çözümlerinde ürünün kalitesinden ödün vermeden güvenmek, satın alacağınız ürünün evinizin veya bahçenizin tasarımına uygun olması çok önemlidir. Konunun önemi nedeniyle, ürünlerine tam garanti veren deneyimli ve saygın bir firmaya danışmanız önemlidir.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Pergole Tanıtım Videosu

Pergole Referanslarımız

Pergole Müşteri Yorumu

Otomatik tente sistemlerinde uygun fiyat veriyorlar pergola tente sistemi yaptırdım oldukça memnunum sizlere tavsiye ederim.
isa ÜNSAL
Axi Restaurant

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü