Kış bahçesi – alüminyum profil sistemleri ve inanılmaz güzellikteki camdan yapılmış bir yapı, tüm yıl boyunca yaz atmosferinin tadını çıkarmak için sınırsız fırsatlar sunuyor. Ayrıca kış bahçesi yaşam alanını arttırır ve evin mimarisini uyumlu bir şekilde tamamlar. Alüminyum alüminyum profiller, her türlü hava koşulunda havuz başında konforlu bir konaklama için tam sızdırmazlık ve ısı tasarrufu elde etmenizi sağlar.

Mühendislerimiz, sadece ışık ve eşsiz bir iklimle dolu kış bahçelerinin projelerini oluşturmakla kalmaz , aynı zamanda gerekli tüm mühendislik sistemlerini sağlayarak eksiksiz olarak uygular.

Yüzme havuzu ve canlı bitkiler içeren lüks kış bahçeleri, yılın herhangi bir zamanında uyumlu bir dinlenmenin anahtarıdır.

Evin bir çeşit uzantısı olan kış bahçesi, havuzu kışın herhangi bir sıcaklık rejiminde kullanmanıza izin verir. Yarı saydam bir yapı hesaplanırken ısı yükü, havalandırma, hidro ve ısı yalıtımı, kar yükü, evin duvarına bitişiklik vb.

Çoğu zaman, bu tür havuzlar için, sürgülü bir açılış sistemi veya bir akordeondan oluşan üçlü cam kullanılır. Ayrıca sıcak yaz günlerinde otomatik güneş koruma sistemi odaya dengeli bir ışık beslemesi sağlar .

Kendi üretimimiz ve nitelikli bir tasarım departmanının varlığı bize, projenin gereksinimlerine uygun olarak hemen hemen her türlü kış bahçesi konfigürasyonunu oluşturma fırsatı veriyor. Böyle bir havuz kanopinin boyutu, şekli ve yüksekliği, rekreasyon alanının tahmini alanına, konumuna, evin mimarisine ve havuzun boyutuna bağlıdır.

Aşağıda en sık yapılan kış bahçesi formları yer almaktadır. Kış bahçesi, hemen hemen her mimari stille mükemmel bir şekilde birleştirilen minimal ve nezih bir görünüme sahiptir.

Bu örneklerde uygun bir kış bahçesi şekli bulamıyor musunuz? Bize projenizi gönderin veya kalbinizin ne istediğini bize bildirin. Şeffaf yapıların imalatındaki teknoloji bilgisi ve deneyimin yanı sıra standart dışı görevlere olan sevgi, en karmaşık ve yaratıcı projeleri gerçekleştirmemize olanak tanır.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Kış Bahçesi Tanıtım Videosu

Kış Bahçesi Referanslarımız

Kış Bahçesi Müşteri Yorumu

Otomatik tente sistemlerinde uygun fiyat veriyorlar pergola tente sistemi yaptırdım oldukça memnunum sizlere tavsiye ederim.
isa ÜNSAL
Axi Restaurant

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü