Erzurum Hayvan Çadırı, Çadır Ahır, Çeşitleri – Fiyatları

Dünyanın dört bir yanındayız. Büyükbaş hayvan çadırı, küçükbaş hayvan çadırı, koyun çadırı, tavuk çadırı, çadır ahır İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Erzurum Hayvan Çadırı

Hayvan çadırları büyük ve küçükbaş hayvanları, kümes hayvanları için geçici zamanlarda ya da kalıcı olarak üretilmektedir. Olumsuz hava şartlarından hayvanları korumak ve rahat bir şekilde barınmalarını sağlamak için üretilmektedir. Erzurum hayvan çadırı olarak müşterilerimizin talep ve beklentilerine göre hayvan çadırları üretmekteyiz.

Koruyucu ve Sağlam Çadırlar

Bilhassa soğuk kış şartlarında hayvanları barındırmak için üretilen çadırların ihtiyacı karşılaması önemlidir. Soğuk kış şartlarına dayanıklı olacak kaliteli, sağlıklı, hijyenik ve bakteri üretmeyen malzemelerden üretilmektedir. Firma olarak ticari kaygıya düşmeden doğa dostu bir anlayışla doğanın bir parçası olan hayvanlar için en iyi koşullarla ürettiğimiz çadırları müşterilerimizin istifadesine sunmaktayız. Bu çadırları sizlere en uygun fiyatlarla sunmaktayız.

 

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Hayvan Çadırı Tanıtım Videosu

Hayvan Çadırı Referanslarımız

Hayvan Çadırı Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.
 
Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü