Erzurum Giyotin Cam, İmalatçı Firma, Modelleri – Fiyatları

Dikey giyotin cam, restoranlar, verandalar ve teraslar için mükemmel bir modern çözümdür. Panoramik tip cam paneller, yerleşik bir elektrikli sürücü kullanarak dikey bir düzlemde hareket edebilir. Cam uzaktan kumanda ile kontrol edilir. Ayrı açıklıklar olarak ve hepsini aynı anda açmanıza / kapatmanıza izin verir.

Dikey camlama için darbeye dayanıklı cam kullanılır, bu nedenle yoğun yolların ve yaya geçitlerinin yakınında sorunsuz kullanılabilir. Mekanik hasarla iyi baş eder ve yetkisiz girişlere karşı güvenilir koruma sağlar.

Giyotin sistemi iki tiptir:

üst cam sabit kaldığında üst;
sırasıyla alt cam sürekli statik bir konumdadır.
Bu tür tasarımlar sayesinde, işletme sahibi havalandırma sistemi üzerinde bağımsız olarak düşünebilir.

Dikey sürgülü sistemlerin özellikleri nelerdir?

Motorlu cam, gün boyunca hava değişikliklerine hızlı ve kolay yanıt vermeyi sağlar. Bunu yapmak için, uzaktan kumandaya sadece bir tıklama yapmanız gerekir. Panoramik manzara hiçbir şekilde rahatsız edilmeyecek, müşterilerin rahatlığı da rahatsız etmeyecektir.

Giyotin sürme sistemleri sadece dikey olarak hareket ederek odanın kullanılabilir alanından maksimum düzeyde yararlanmayı sağlar. Sandalyeleri camın önüne bile yerleştirebilirsiniz. Aynı zamanda, havalandırma derecesini uzaktan kontrol edebilir ve müşterileri izleyebilirsiniz. Giyotin cam ile ödenmemiş çek sayısı kesinlikle azalacaktır.

Dikey sistemler kesinlikle hermetiktir. Yağmur, rüzgar, kar ve toza karşı güvenilir koruma sağlarlar. Bu sayede yaz oyun alanının ömrünü birkaç ay uzatmak mümkündür. İçeride ısıtma düzenlerseniz, odayı yıl boyunca kullanabilirsiniz. Böyle bir çözümü uygulamanın ekonomik etkisi çok açık.

Giyotinler özel sektörde de kullanılabilir. Özel evlerin ve kır evlerinin verandalarının camlanması, konforlu bir konaklama geçirmenizi sağlar.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Giyotin Cam Tanıtım Videosu

Giyotin Cam Referanslarımız

Giyotin Cam Müşteri Yorumu

Elitplus Tente çok disiplinli bir firma olmak şartıyla yaptıkları her işin arkasında durmayı bilen bir firmadır onlara çok teşekkür ederim . Gerçekten kurumsal bir firma yani kısacası Elitplus marka haline gelmiştir. Başarılarının devamını diliyorum.
Simge
İstanbul Hk Cafe.

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü