Erzurum Dış Mekan Şemsiyesi

Dünyanın dört bir yanındayız. Bahçe Şemsiyesi, Plaj Şemsiyesi, Cafe Şemsiyesi, Balkon Şemsiyesi İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Şemsiyeler hakkında birkaç söz …

Şemsiyeler, gerektiğinde serbest alanları korumak ve yağmurdan korumak için kullanılabilir.

Şemsiye yerleşime göre sabit ve hareketli olabilir . Sabit kurulum durumunda betonarme bir boru manşonu şemsiyenin stabilitesini sağlarken, mobil bir çözüm olması durumunda çelik bir taban çerçevesine yerleştirilen beton elemanlar güneş şemsiyesi kolonunu veya değirmen şeklindeki bir mobil tabanı sabitler .

Dört, sekiz ve on iki köşeli olabilirler.

Dekoratif ve çekici görünümünden dolayı catering işletmelerinde, reklam firmalarında, etkinlik organizatörlerinde, içecek ve ticaret firmalarında, büyük tütün endüstrisi firmalarında tercih edilmektedir. Bu şirketler şemsiyelerin büyük reklam potansiyelini fark ettiler . İyi uygulanmış bir grafik çözümü, göz alıcı bir yazı, müşterilere ulaşmanın harika bir yoludur. Şemsiyelerin tüm yüzeyi yazıt için uygundur .

İyi seçilmiş renkli bir şemsiye , bahçelerde uyumlu bir süs olabilir ve aile ve arkadaşlar için hoş ve serin bir gölge sağlar

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Dış Mekan Şemsiyesi Tanıtım Videosu

Dış Mekan Şemsiyesi Referanslarımız

Dış Mekan Şemsiyesi Müşteri Yorumu

Adana da işini ehli ile yapan ustalardan biridir çekinmeden işinizi yapabilirsiniz ben çok memnun kaldım Allah işini gücünü tas getirsin ustam
Büşra YILMAZ
Cümbüş Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed