Arabanız ve çadırınızla kendiliğinden kırsal alana mı gidiyorsunuz? Sert zeminde uyumak istemiyorsanız çatı çadırlarını kullanabilirsiniz. Ancak akılda tutulması gereken birkaç nokta var.

Arabanıza bir çatı çadırı monte etmek istiyorsanız, dinamik tavan yükünün ne kadar yüksek olduğunu önceden kontrol etmelisiniz. Bu, sürüş sırasında bir araca yüklenebilecek maksimum ağırlıktır. Örneğin toplam dinamik tavan yükü 75 kilo ise çatı çadırı ve çatı traversi birlikte bu değeri geçmemelidir. Kabin hareketsiz ise buna statik tavan yükü denir. Bu birçok kat daha yüksektir.

Katlanır çatı çadırları ise genellikle daha fazla uyku alanı ve iç yükseklik sunar, katlandığında daha hafif ve genellikle daha küçüktür ve bu nedenle daha az çatı alanı gerektirir. Ayrıca, bu modeller genellikle daha ucuzdur.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Araç Üstü Çadır Tanıtım Videosu

Araç Üstü Çadır Referanslarımız

Araç Üstü Çadır Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.

 

Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü