Erzincan Hayvan Çadırı, Çadır Ahır, Çeşitleri – Fiyatları

Dünyanın dört bir yanındayız. Büyükbaş hayvan çadırı, küçükbaş hayvan çadırı, koyun çadırı, tavuk çadırı, çadır ahır İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Erzincan Hayvan Çadırı için Doğru Adres

Erzincan hayvan çadırı modellerimiz kurban bayramının yaklaşmasıyla beraber yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Çiftlik ve hayvancılıkla uğraşıyorsanız en kaliteli ve dayanıklı hayvan çadırını burada bulacaksınız. Büyük ve geniş boyutlarda tasarımlarımız sizlerin tercihini bekliyor. Ekonomik fiyatlara sunduğumuz çadırların kalitesi oldukça beğenilmektedir. Diğer yapılar yerine çadır tercih etmek ekonomik bir seçim olacaktır.

Hayvan Çadırı Özellikleri

Pek çok çeşitte çadırımız bulunuyor. Büyükbaş ve küçükbaş hayvanların rahatlıkla barınmasını sağlayacak biçimde üretilen çadırlarımız oldukça konforludur. Sıcak ve soğuk havalarda koruma sağlar. Hijyeniktir. Dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Kolay taşınabilir özelliktedir. İzolasyonlu ürünlerimiz büyük ilgi görüyor. Daha detaylı bilgi almak için bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Hayvan Çadırı Tanıtım Videosu

Hayvan Çadırı Referanslarımız

Hayvan Çadırı Müşteri Yorumu

Adana da işini ehli ile yapan ustalardan biridir çekinmeden işinizi yapabilirsiniz ben çok memnun kaldım Allah işini gücünü tas getirsin ustam
Büşra YILMAZ
Cümbüş Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed