Erzincan Giyotin Cam, İmalatçı Firma, Modelleri – Fiyatları

Giyotin cam, dikey sürgülü mekanizmaya sahip modern bir sistemdir. Yalnızca dikey olarak hareket eden bu sistem, odanın kullanılabilir alanının kullanımını en üst düzeye çıkarmanıza olanak tanır. Kontrol manuel veya tam otomatik olabilir, bu da uygulamalar aracılığıyla bir uzaktan kumanda veya akıllı telefon kullanarak açma / kapama ve açık açıklığın yüksekliğini ayarlamanıza olanak tanır. Giyotin cam, camlama için kullanılır: yaz teraslı restoranlar / kafeler, kır evleri, ofis, ticari binalar ve çok daha fazlası. Yapı alüminyumdur, hem tek temperli cam hem de çift camlı pencereler ile dolgu yapılabilir. Sızdırmazlık, yağmur, rüzgar, kar ve toza karşı güvenilir koruma sağlayan çok seviyeli contalarla sağlanır. Sistem basittir, minimum hareketli parçaya sahiptir, bu da onu güvenilir ve dayanıklı kılar, korozyona karşı dayanıklıdır ve zamanla görünümünü kaybetmez. Açılış şeması farklı olabilir. Sabit kısım, açıklığın hem üstüne hem de altına yerleştirilebilir. Açıklığın boyutuna bağlı olarak 2 veya 3 dönüştürülebilir kanat olabilir.Dikey kanatlar herhangi bir pozisyonda olabilir.

Ticari mülk sahipleri için önemli faktörler şunlar olacaktır:

Bu sistem, kapıları çıkarmak için ek alan gerektirmez, bu da iç elemanların hemen hemen yakınına yerleştirilmesinin yanı sıra yaya alanına mümkün olduğunca yakın olması anlamına gelir.
yapının sıkılığı ve özel bir ısıtma sisteminin kullanılması, terasınızı neredeyse tüm yıl boyunca çalıştırmayı mümkün kılar.
katlanmış durumdaki paneller zaten binaların bir çitidir (korkuluklar), kurumdan ödeme yapmadan ayrılmak isteyen vicdansız ziyaretçileri kontrol etmeye gerek yoktur.
tasarım, kanatların engelsiz bakımını ve yıkanmasını sağlar. açık (katlanmış) durumda yatabilirler.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Giyotin Cam Tanıtım Videosu

Giyotin Cam Referanslarımız

Giyotin Cam Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü