Erzincan Dış Mekan Şemsiyesi

Dünyanın dört bir yanındayız. Restaurant, Bahçe, Plaj, Cafe, Balkon, Deniz, Teras, Havuz, Mega, Teleskopik, Büyük Şemsiye İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Ev düşünülerek tasarlanan Elitplus Bahçe Şemsiyesi, arka bahçeniz, bahçeniz veya havuz kenarınız için mükemmel bir seçimdir. Vinil kaplı bir kumaş kanopiden yapılmıştır ve kalıplanmış naylon bağlantılara, göbeklere ve uç uçlara sahip esnek fiberglas direklere sahiptir.

Bahçe şemsiyesi, yatırma seçeneği ile veya yatırma seçeneği olmadan satın alınabilir. Eğim seçeneği, şemsiyenin üst kısmındaki kolay bir düğme ile kontrol edilir.

Fiber Yapılı Şemsiye 7.5 ft çaplı bahçe şemsiyesi, sert hava koşullarında şemsiye performansını artıran ilave güç için (6) esnek fiberglas kaburga, kalıplanmış naylon eklemler, burçlar ve uç uçlara sahiptir. Bahçe şemsiyesi 2 adet 1.5 inçtir. Toz Boyalı Alüminyum Direk Çapı Kılıf, dayanıklı ve kısmen güneşin zararlı ışınlarından koruyan vinil kaplı bir kumaştır.

Elitplus gölge için kullanışlı bir mekanizma ile çarpıcı benzersiz bahçe şemsiyeleri yaratıyoruz. Unutulmaz görünümü tamamlamak için el dokuması blok baskılı kumaş ve saçaklı kumaştan yapılmıştır. Başyapıtlar makine yapımı veya seri üretim değil. Yaratıcılığa doğru uzun bir süreç ve sevgi emeği.

 

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Dış Mekan Şemsiyesi Tanıtım Videosu

Dış Mekan Şemsiyesi Referanslarımız

Dış Mekan Şemsiyesi Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü