Kamp yapmak modadır. Gittikçe daha fazla insan doğaya çekiliyor. Dışarıda uyumak, maceralar yaşamak ve o çok ünlü vanlife hissine sahip olmak istiyorlar. Ancak herkesin kendi karavanını ya da karavanını alacak parası yoktur. Ayrıca birçoğu bilinçli olarak başka bir araç veya karavan almak istemiyor. Tüm bunlar için çatı çadırı gerçek bir alternatif olabilir.

Önce en önemli soru: çatı çadırı hangi araçlarla uyumludur? Temel aracın tavanı en az 160 santimetre ve en fazla 260 santimetre uzunluğunda olmalıdır. Çatı çadırını monte edebilmek için en az 130 santimetre genişlik gereklidir.

Çadırı doğru bir şekilde test edebilmek için bir Mercedes-Benz Vito ödünç aldık. Önümüzde, bir golf çantasından daha büyük hissettirmeyen uzun bir eşya çuvalı var. İlk bakışta entegre çıtalı çerçeve, şilte ve merdivenli bir çatı çadırı olduğunu düşünmezsiniz.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Araç Üstü Çadır Tanıtım Videosu

Araç Üstü Çadır Referanslarımız

Araç Üstü Çadır Müşteri Yorumu

Elitplus Tente çok disiplinli bir firma olmak şartıyla yaptıkları her işin arkasında durmayı bilen bir firmadır onlara çok teşekkür ederim . Gerçekten kurumsal bir firma yani kısacası Elitplus marka haline gelmiştir. Başarılarının devamını diliyorum.
Simge
İstanbul Hk Cafe.

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed