Elazığ Pergole, İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız

Pergolanızın kullanım konforunu daha da üst bir seviyeye çıkarmak istiyorsanız, hem bir anahtarla hem de uzaktan ve hatta tam otomatik olarak kontrol edilmesini sağlayacak elektrikli tahrikler monte etme seçeneğini sunuyoruz. Hem döner, hem lamel hem de kayar yapılar için elektrikli pergola tahrikleri kurulabilir.

Pergola böylece hava veya saat değiştiğinde otomatik olarak açılabilir. Gece için pergolayı indirmeyi unutma konusunda endişelenmenize gerek yok, akıllı sistem rüzgar veya gün batımı yükseldiğinde hepsini kendi kendine yapacak. Akıllı telefonunuzda da kontrol mümkündür, bu nedenle yalnızca özel bir kontrol cihazı kullanmak gerekli değildir. Pergola ile birlikte tente , garaj kapıları , giriş kapıları , panjur veya dış panjur gibi evinizin diğer unsurlarını tek bir yerden kontrol edebilirsiniz .

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Pergole Tanıtım Videosu

Pergole Referanslarımız

Pergole Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.
 
Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed