Elazığ Giyotin Cam, İmalatçı Firma, Modelleri – Fiyatları

Panoramik sürgülü pencereler, verandalar, çardaklar, teraslar ve diğer açık alanlar için modern bir dikey kaldırma camıdır. Giyotin pencere sistemi kapatıldığında kötü hava koşullarına (rüzgar, yağmur), toz, gürültü ve böceklerden koruma sağlar. Şık ve modern giyotin pencereler, cephe, teras, çardak, ofis alanı veya restoran verandasının öne çıkan özelliği olacaktır. Dikey olarak – sürgülü camların kaldırılması, yüksek ışık geçirgenliği, panoramik görünüm, açık alan etkisinin korunması ve sıcak tutulması sağlayacaktır.

İyi düşünülmüş mekanizmalar sayesinde kapalı bir oda kolayca açık bir odaya dönüşebilir ve açık havada konaklama sağlar. İlkbahar-sonbahar mevsiminde dengesiz hava koşullarında, yazlık kafe ve restoranların yanı sıra kır evleri için mobil cam kullanımı vazgeçilmezdir.

Dikey camlama için darbeye dayanıklı temperli cam kullanıldığı için kalabalık alanlarda, işlek yolların ve yaya geçitlerinin yakınında, rüzgar yükünün fazla olduğu bölgelerde güvenle kullanılabilir. Temperli cam, mekanik hasarlara ve yetkisiz girişlere karşı güvenilir koruma sağlar.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Giyotin Cam Tanıtım Videosu

Giyotin Cam Referanslarımız

Giyotin Cam Müşteri Yorumu

Otomatik tente sistemlerinde uygun fiyat veriyorlar pergola tente sistemi yaptırdım oldukça memnunum sizlere tavsiye ederim.
isa ÜNSAL
Axi Restaurant

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed