Elazığ Dış Mekan Şemsiyesi

Dünyanın dört bir yanındayız. Restaurant, Bahçe, Plaj, Cafe, Balkon, Deniz, Teras, Havuz, Mega, Teleskopik, Büyük Şemsiye İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Yazdan en iyi şekilde yararlanmak için, kendinize dinlendirici bir tatil için en uygun koşulları sağlamanız önemlidir. Bahçeyi donatırken sadece rahat sandalyelere, şezlonglara veya kanepelere değil, aynı zamanda pratik bir şemsiyeye de dikkat etmeliyiz – bizi rahatsız edici güneşten ve beklenmedik yağmurdan koruyacak göze çarpmayan bir ayrıntı. Geleneksel modellere modaya uygun ve inanılmaz derecede işlevsel bir alternatif, yandan bacaklı bahçe şemsiyeleridir.

Bir bahçe şemsiyesinin ana görevi güneşten maksimum koruma sağlamaktır. Platin ürünler sadece ısıya karşı değil, aynı zamanda nem ve UV radyasyonuna karşı da bir bariyerdir. Büyük bir stand, değerli alanı kaplamaz – yan ayaklı bahçe şemsiyeleri, en geniş mobilya setiyle bile ideal bir şekilde birleştirilir. Ek olarak, kasenin açısını ayarlamak için adım mekanizması, her köşenin gölgesini düzenlemenizi sağlar. Kase, toza ve suya dayanıklı poliüretan ile kaplanmış yüksek kaliteli polyesterden yapılmıştır. UV ışınlarına karşı yüksek direnci nedeniyle kumaş rengini uzun süre korur.

Elitplus şemsiyelerin arkasındaki Türkiye’de tasarımcılar, çalışmalarında form ustalığı elde ettiler. Platinum markasının şemsiyeleri, en yüksek kalite ve sınıf ile eş anlamlıdır. Sağlam, dayanıklı malzemeler, pratik ve dayanıklı yapı, göz alıcı görünüm ve LED şeritler gibi yenilikçi çözümler, bahçe bahçe ekipmanları pazarında rakipsiz bir şekilde Elitplus showroomlarında yan ayaklı bahçe şemsiyelerini kullanılabilir hale getiriyor.

 

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Dış Mekan Şemsiyesi Tanıtım Videosu

Dış Mekan Şemsiyesi Referanslarımız

Dış Mekan Şemsiyesi Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed