Adından da anlaşılacağı gibi, bir çatı çadırı, araba çatısına monte edilen bir çadırdır. Tavan rafları kullanılarak, üzerine çadırın kurulacağı ve takılacağı bir taban plakası monte edilebilir. Çadır daha sonra bir merdivenle ulaşılabilir. Aracın boyutuna ve mevcut çatı alanına bağlı olarak, çatı çadırının boyutu da değişebilir. Açılır çadır, iglo çadırı veya eğimli çatı çadırı gibi farklı çadır türleri vardır.

Araba çok yönlü bir ulaşım aracıdır ve Almanların en sevdiği ulaşım aracıdır. Uçakların, gemilerin ve trenlerin aksine, araba zaman ve mesafe açısından büyük ölçüde bağımsızdır. Esnek ve bağımsızsınız. Bir kamp tatiline veya yolculuğa çıkmaya karar verirseniz, bu bir avantajdır. Araba ile seyahatinizi esnek bir şekilde planlayabilirsiniz. Çadır kullanırken daha da bağımsız olursunuz. Yani konaklamaya ve yatak müsaitliğine bağlı değilsiniz. Bu, özellikle daha uzak bölgelerde zor olabilir. Klasik çadıra ek olarak, özellikle araba için bir çatı çadırı veya araç için bir arka çadır bulunmaktadır.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Araç Üstü Çadır Tanıtım Videosu

Araç Üstü Çadır Referanslarımız

Araç Üstü Çadır Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed