Edirne Hayvan Çadırı, Çadır Ahır, Çeşitleri – Fiyatları

Dünyanın dört bir yanındayız. Büyükbaş hayvan çadırı, küçükbaş hayvan çadırı, koyun çadırı, tavuk çadırı, çadır ahır İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Edirne Hayvan Çadırı Özellikleri

Edirne hayvan çadırı kurban bayramı yaklaşırken yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Hayvancılıkla uğraşan müşterimiz özellikle geniş çadırları tercih ediyor. Hayvanların konforlu bir yaşam alanında olması için doğru çadır seçimi oldukça önemlidir. Dayanıklı ve kaliteli ürün seçimine gereken özeni göstermelisiniz. Doğru ve korunaklı ürünler için çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz. Oval, üstü kapalı, yıkılmayan modellerimiz için boyut belirleyebilirsiniz.

Ekonomik Hayvan Çadırı

Birinci sınıf su geçirmez ürünlerimizde büyükbaş ve küçükbaş hayvanlar rahatlıkla barınmaktadır. Yenilikçi bakış açısıyla ürettiğimiz modern tasarımlarımıza da göz atarak seçiminizi yapabilirsiniz. Ürünlerimiz soğuk ve yağışlı havalara karşı korumalıdır. Ekonomik fiyatlara ulaşabileceğiniz ürünler için bizimle iletişim kurarak daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Hayvan Çadırı Tanıtım Videosu

Hayvan Çadırı Referanslarımız

Hayvan Çadırı Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.
 
Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü