Edirne Giyotin Cam, İmalatçı Firma, Modelleri – Fiyatları

Yüksek işlevsellik, ergonomi ve inanılmaz estetik ile karakterize edilen devrim niteliğinde bir sürgülü çerçeve cam sistemi. Açıldığında, kaldır-sür pencereler, restoran alanını yaya alanından ayıran bir cam korkuluk görevi görür. Açıldıklarında panoramik manzaralı şeffaf bir duvar oluştururlar. Hem konut hem de ticari tesislerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Kaldır-sür pencerelerin etkin ve ergonomik sistemi, kullanımı kolay ve yüksek performans özelliklerine sahiptir. Giyotin pencereler, sanılanın aksine son derece sıcaktır ve mükemmel anti-vandal özelliklere sahiptir. Hafif ama dayanıklı alüminyum konstrüksiyon, soğutulduğunda ve ısıtıldığında deforme olmaz, bu da bozulmasını önler. Bu nedenle kaldırma-dikey pencereler kesinlikle her türlü camla donatılabilir. Dikey sürme pencereler estetik ve pratikliğin yanı sıra ergonomik kullanımı da birleştirir.

Motorlu giyotin cam, özellikle açık yazlık kafe ve restoranların yanı sıra binaların çatısında bulunan teras ve verandaların donanımıyla ilgili birçok avantaja sahiptir. Sürgülü cam duvar, mükemmel havalandırma sağlayan, odayı mükemmel bir şekilde alan, tüm çevre etrafında bir cam korkuluk oluşturan, alanı görsel olarak genişleten ve kötü hava koşullarından güvenilir bir şekilde koruyan 4 konuma monte edilmiştir.

Dikey cam, özel bir serayı dekore etmek için mükemmel bir seçimdir. Bir kış bahçesinin camlanması özel bir yaklaşım gerektirir. Dikey olarak kaldırılabilen sürgülü pencereler, odada yüksek ışık geçirgenliği, sıcaklık ve mükemmel hava sirkülasyonu sağlar. Ayrıca, her pencereyi manuel olarak kapatıp açmanız gerekmez, yerleşik otomasyon bunu sizin için yapacak ve her boyuttaki sistemi yönetmeyi mümkün olduğunca kolaylaştıracaktır. Paket, bir dizi tutamaç ve bir mekanizma içerir.

Dikey cam pratik ve kullanımı çok uygundur. Kafe ve restoranların, her türlü terasların ve yaz verandalarının tasarımında yaygın olarak kullanılmaktadır. Standart olmayan kanat açıklığı, genellikle yazlık alanların camlanması sırasında ortaya çıkan bir dizi sorunu ve zorluğu çözer.

Avantajlar:

Yerden tasarruf ve imar

Dikey olarak kaldırılan pencereler önemli ölçüde yerden tasarruf sağlar. Bu, yoğun patikaların yakınında bulunan cam kafeler ve restoranlar için kullanılmalarını sağlar. Sabit kısım açıldığında, kafe alanını caddeden ayıran güvenilir bir bariyer oluşturan bir cam korkuluk oluşturur.

Konfor

Giyotin cam rüzgara, yağmura ve soğuğa kesinlikle karşı dayanıklıdır, dikey kanatlar rüzgarda kanat çırpmaz, temizlenmesi kolaydır ve darbelere karşı yüksek dayanıma sahiptir.

Kolay kontrol

Yastıklama sistemi yumuşak ve sessiz kapanma sağlar. Tek elle kolayca çalıştırılır ve hem açık hem de kapalı konumlarda güvenli bir şekilde sabitlenir. Kafe ve restoranların camlanmasında sistem tam otomatiktir ve uzaktan kumanda ile kontrol edilir.

İklim kontrolü

Ayarlanabilir yerleşik filtreler, pencereler tamamen kapalıyken bile sürekli temiz hava beslemesi sağlar. Sıcak bir profil odayı %50 oranında yalıtır, bu nedenle soğuk mevsimde site bir IR ısıtıcı ile donatılabilir ve tüm yıl boyunca kullanılabilir. Bu özellikle restoran ve kafeler için geçerlidir.

Tasarım

Giyotin cam, herhangi bir kuruluşa özel bir lezzet ve statü görünümü verecektir. Pencerelerin özgün ve sıra dışı düzeni, her büyüklükteki bir alanı uyumlu bir şekilde çerçeveleyecek ve onu benzer kuruluşların arka planından ayıracaktır.

Kullanım alanları

Giyotin cam kullanmak için aşağıdaki alanlar en iyi seçenekler haline gelmiştir:

Kafe ve restoran camları

Samimi ve romantik toplantılar için hoş bir eğlence için şık ve rahat bir ortam yaratır. Aynı zamanda odayı ısıtır ve zonlar, güzel bir panoramik manzara sunar.

çubuk cam

Ek bir panoramik cam tezgahı oluşturur. Ürün çeşitlerini müşterilere göstermeye yardımcı olur ve aynı zamanda küçük sosyal toplantılar için uygun bir yer sağlar.

Teras ve verandaların camlanması

Pencerelerin rüzgara çarpması ve uçuşan perdeler sorunundan sizi tamamen kurtaracak kullanışlı ve pratik bir sistem. Dahili hırsızlığa karşı koruma ve çocuk korumasına sahiptir. Yoğun satılamayan profil, odanın mikro havalandırması için gizli bir havalandırma sistemi ile donatılmıştır. Ekstra sıcaklık sağlar.

Kış bahçesi camları

Dikey olarak kaldırılan pencereler, bir kış serasını dekore etmek için idealdir. Camlar 3 hükümde sabitlenir: tam ortalama ve küçük açıklık. Bu, güneş ışığının nüfuz etme seviyesini ve hava sirkülasyonunu doğru bir şekilde kontrol etmenizi sağlar. Pencerelerin yüksek ışık geçirgenliği, bitkilerin gelişimi ve büyümesi üzerinde faydalı bir etkiye sahiptir.

Teknik özellikler Dikey veya giyotin cam, strüktürel cam çeşitlerinden biridir. Teknoloji, kesinlikle dikey bir düzlemde veya dikeyden 15 ° ‘den fazla olmayan bir sapma ile yerleştirilmiş bir cam cephe oluşturmak için kullanılır. Sistemin temperli 8-10 mm camları özel kauçuk conta ile sızdırmaz alüminyum çerçevelere monte edilmektedir. Özel silikon dolgulu sabitleme sistemi, tüm yükleri destekleyici metal yapıya aktarır ve pencere çerçevelerinin profilde kolay kaymasını sağlar.

Giyotin cam sipariş edin ve satın alın Döner sürgülü cam sisteminin fiyatı birkaç faktörden oluşur. Ana olanlar yapının boyutları ve ek seçeneklerdi. Doğru bir hesaplama için size uygun olan herhangi bir şekilde yöneticiler ile iletişime geçebilir ve güzel bir fiyat bonusu alabilirsiniz.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Giyotin Cam Tanıtım Videosu

Giyotin Cam Referanslarımız

Giyotin Cam Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü