Düzce Kıl Çadırı, Oba Çadırı, Modelleri – Fiyatları

Dünyanın dört bir yanındayız. Kıl Çadırı, Oba Çadırı, Otağ Çadırı İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Düzce Kıl Çadırı

Farklı iklim koşullarına gösterdiği yüksek dayanım, soğuk veya sıcak havalara karşı bir kalkan görevi üstlenmesi ve uygun maliyeti nedeniyle gün geçtikçe kullanımı tercih edilen kıl çadırları, kendilerine has tarzları ile de pek çok kişinin ilgi odağındadır.

Düzce kıl çadırı hizmetimiz ile farklı coğrafyalardan topladığımız kaliteli keçi kılları ile kıl çadır üretimlerimizi gerçekleştirerek üst düzey kaliteye sahip ürünlerimizi müşterilerimiz ile buluşturmaktayız.

Geniş Ürün Yelpazeli Düzce Kıl Çadırı Hizmetimiz

Kullanacağınız alana bağlı olarak, istediğiniz tarzda istediğiniz büyüklükte üretimlerini gerçekleştirebileceğimiz kıl çadırlarımızın yanı sıra hazır olan modellerimizden de tercih ederek kıl çadır ihtiyarınızı hızlıca çözüme kavuşturabilirsiniz.

Alanında uzman kadromuz sayesinde yüksek kalite düzeyinde onlarca farklı modelde ürettiğimiz kıl çadırı modellerimiz hakkında bilgi almak veya sipariş oluşturmak için bizleri arayabilirsiniz.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Kıl Çadırı Tanıtım Videosu

Kıl Çadırı Referanslarımız

Kıl Çadırı Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.
 
Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü