ürünün malzemesi yüksek kaliteli PVC + polyester olup bu seyahat çadırının en önemli özelliklerinden biri olarak kabul edilir ve sağlam ve kalın bir ürüne şahit olmamızı sağlamıştır.Ayrıca bu ürünün ana gövdesi su geçirmez olarak tasarlanmış ve üretilmiştir. Bu ürünün en büyük özelliklerinden biri de budur. Şişirilebilir çadırın yapısı adından da anlaşılacağı gibi şişirilebilir yani kolonlar hava pompası ile şişirilir ve montajı kolaydır, çok iyi bir tasarıma sahiptir ve iki iç kapısı vardır, ayrıca iki çıkışı vardır. plastik bir pencere ile tamamlanmaktadır. Açılıp kapanabilen ve özel bir oda gibi kalan iç kapılar vardır.

Çadırla birlikte verilen aksesuarlar , basınç göstergeli bir hava pompasıdır ve çadır, sabit kalabilmesi ve güçlü rüzgarlarda kalkmaması için etrafındaki klipslerden ve iplerden oluşur, ayrıca bir cibinlik, bu nedenle sıcak havalarda ve ihtiyaç duyulduğunda kullanılabilir.Hava akışı varsa kolayca çıkış kapısı açılabilir ve taşıma çantası vardı

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Şişme Çadır Tanıtım Videosu

Şişme Çadır Referanslarımız

Şişme Çadır Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.

 

Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed