ürünün malzemesi yüksek kaliteli PVC + polyester olup bu seyahat çadırının en önemli özelliklerinden biri olarak kabul edilir ve sağlam ve kalın bir ürüne şahit olmamızı sağlamıştır.Ayrıca bu ürünün ana gövdesi su geçirmez olarak tasarlanmış ve üretilmiştir. Bu ürünün en büyük özelliklerinden biri de budur. Şişirilebilir çadırın yapısı adından da anlaşılacağı gibi şişirilebilir yani kolonlar hava pompası ile şişirilir ve montajı kolaydır, çok iyi bir tasarıma sahiptir ve iki iç kapısı vardır, ayrıca iki çıkışı vardır. plastik bir pencere ile tamamlanmaktadır. Açılıp kapanabilen ve özel bir oda gibi kalan iç kapılar vardır.

Çadırla birlikte verilen aksesuarlar , basınç göstergeli bir hava pompasıdır ve çadır, sabit kalabilmesi ve güçlü rüzgarlarda kalkmaması için etrafındaki klipslerden ve iplerden oluşur, ayrıca bir cibinlik, bu nedenle sıcak havalarda ve ihtiyaç duyulduğunda kullanılabilir.Hava akışı varsa kolayca çıkış kapısı açılabilir ve taşıma çantası vardı

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Şişme Çadır Tanıtım Videosu

Şişme Çadır Referanslarımız

Şişme Çadır Müşteri Yorumu

Otomatik tente sistemlerinde uygun fiyat veriyorlar pergola tente sistemi yaptırdım oldukça memnunum sizlere tavsiye ederim.

isa ÜNSAL
Axi Restaurant

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü