Diyarbakır Rolling Roof, İmalatçı Firma, Modelleri – Fiyatları

Rolling Roof Tavan Sistemleri

Bilindiği gibi yağışlı havalarda sızıntı ciddi bir problemdir. Ayrıca brandalar kar yükü taşıyamaz. Yine branda açılır tavan sistemlerinde, branda örtüsü belli periyotlarda aşınmadan dolayı değiştirilmelidir. Rolling Roof Tavan Sisteminde paneller istenilen açıda katlanabildiğinden, yağmurlu havalarda bile panellerin arasını bir miktar açıp su girmeden içeriyi havalandırmak mümkündür.

Sistemdeki paneller katlanma hareketi yaptığı için panellerin üst kısımları iç ortamdan kolaylıkla temizlenebilir. “Sunroof” ve branda sistemlerinde yer almayan güvenlik önlemleri de alınmıştır. Hareket sensörlü şalterler yardımıyla sistem hareketleri birbirine uyacak şekilde yönlendirilir.

Elitplus Pergola, sunroof ve cam balkon sistemlerindeki liderliğini yeni ürünleriyle pekiştiriyor. Garanti koşulları 2 yıl parça değişimidir. Kullanıcı hatasından veya ürüne harici müdahaleden kaynaklanan durumları kapsamaz. Tüm projelerimizde müşteri memnuniyeti açısından fiyat politikamız onaylanmıştır.

Rolling Roof Tavan Sistemleri Fiyatları

Ürün-Marka İmajını Desteklemek, tüketicilerin ürünü algılamasında önemli araçlardan biridir. Bu noktada fiyatlandırma yaparken benzer ve ikame ürünlerin piyasadaki fiyatlarını dikkate alır. Fiyatlarına göre ürünlerinizi nereye konumlandırmak istediğinize karar verir. Elbette tek başına fiyat asla ürün algısını etkileyen bir faktör değildir.

Piyasadaki gölge sistem ürünlerine göre; Ürünün kalitesi, sağladığı faydalar, önerdiği değer ve benzeri özellikler de önemlidir. Bu nedenle fiyatlandırmada bu özellikler dikkate alınmaktadır.

Rolling Roof Tavan Modelleri Kalitesi

Alüminyum çatılı çatıların tasarımında lider olmuştur. Yeni nesil kontrollü bir yaşam alanı sunarak, gündüz ve gece her türlü hava koşulunda kullanılabilen, güneşe ve yağmura karşı koruyan, konforlu ve fonksiyonel bir dış mekan alanı yaratır. Kablosuz uzaktan kumanda ile iç mekan veya güneş takibi için 180 derece döndürülebilir. Yüksek kaliteli alüminyumdan yapılmış ve projenizin konseptine uygun renk seçenekleri ile tamamlanabilir.

Ürün kalitesiyle orantılı, müşterilerimizin onayladığı projelerle fiyat politikasını kanıtlamıştır.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Rolling Roof Tanıtım Videosu

Rolling Roof Referanslarımız

Rolling Roof Müşteri Yorumu

Adana da işini ehli ile yapan ustalardan biridir çekinmeden işinizi yapabilirsiniz ben çok memnun kaldım Allah işini gücünü tas getirsin ustam
Büşra YILMAZ
Cümbüş Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü