Diyarbakır Pergole, İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız

Günümüzde tasarımcılar, elektrikli pergolaları peyzaj tasarımı, restoran veya otel için merkezi bir dekorasyona dönüştürmeyi önermektedir. Modern modellerin üretiminde farklı malzemeler kullanılabilir – metal, metal-plastik, ahşap.

Alüminyumdan yapılmış hafif yapılar. Pergolaların mimarisi, ahşaptan yapılmış basit yapılardan mermer sütunlu elit yapılara kadar farklı olabilir. Modern modeller beton ve çelikten yapılabilir.

Ayrıca alüminyum modeller, ayrı pavyonları tek bir tasarıma bağlayabilir veya bir binanın girişinden binanın kendisine bir geçiş oluşturabilir. Örneğin, bir havuz veya özel bir balkon. Bu durumda geçit gölgede olacak ve kavurucu güneşten saklanacaktır.

Elektrikli pergolalar genellikle açık havada kurulur: hoş bir eğlence sağlamak için kafelerde, restoranlarda, kulüplerde veya otellerde. Otomatik modeller farklı konfigürasyonlara sahip olabilir:

Döner panellerle – mümkün olan en rahat koşulları yaratmak için güneş seviyesini ayarlamanıza izin verir;
Sürgülü tenteli – artırılmış rüzgar direncine sahip genişletilmiş model;
Tek seviyeli bir çadır ile – çatı şeklinde, destekleyici elemanlar olmadan. Bu oldukça karlı bir seçenek olarak kabul edilir.
Otomatik modeller, her mekana yakışır bir dekorasyon haline gelecek estetik tasarımlardır. Sürgülü bir çatı yardımıyla, şiddetli yağmurlarda bile kolayca güvenilir koruma sağlayabilirsiniz. Yerleşik otomasyon, binadaki mikro iklimi düzenler.

Uzmanlarımız, herhangi bir karmaşıklığın otomatik pergolasını hızlı bir şekilde kurmaya hazırdır. Tüm pergola elemanları sadece fabrikamızda üretilirken, sadece modern teknolojiler ve güvenilir malzemeler kullanıyoruz.

Elektrikli pergola siparişi vermek için bir istek bırakmanız yeterlidir. Ölçü almak ve yapının maliyetini hesaplamak için yerinize geleceğiz. Uzmanlarımız, bölgeniz veya eviniz için doğru modeli seçmenize yardımcı olmaya her zaman hazırdır. Gösterilen modellerden hiçbiri sizin için uygun değilse, gereksinimlerinizi tam olarak karşılayacak ve ideal olarak genel alana uyacak bireysel bir proje oluşturmaya hazırız.

Tasarımın standart ekipmanına ek olarak, işlevselliği önemli ölçüde artıracak özel ekipman da kurulabilir. Bu modeller, çardak altındaki odayı daha konforlu ve rahat hale getirecek aydınlatmayı içerir. Soğuk mevsimde bina içinde konforlu bir konaklama için ısıtma kurulabilir. Size çok çeşitli ek seçenekler sunmaya hazırız.

Yapısal parçaları ürettikten sonra nakliyeyi ayarlayacağız ve montaj işini gerçekleştireceğiz. Kurulum tamamlandıktan sonra uzmanlarımız, otomasyonun düzgün çalışıp çalışmadığını ve tasarımın güvenilirliğini kontrol eder.

Yapının üretim sürecinin ve montaj sürecinin sürekli izlenmesi sayesinde, ürünlerimizin yüksek kalitede olmasını sağlayabiliriz

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Pergole Tanıtım Videosu

Pergole Referanslarımız

Pergole Müşteri Yorumu

Adana da işini ehli ile yapan ustalardan biridir çekinmeden işinizi yapabilirsiniz ben çok memnun kaldım Allah işini gücünü tas getirsin ustam
Büşra YILMAZ
Cümbüş Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed