Diyarbakır Giyotin Cam, İmalatçı Firma, Modelleri – Fiyatları

Hayal olmaktan çıkan cam sistemi. Giyotin cam , gün içerisinde ışığı tamamen emen, görüntüyü kesintiye uğratmayan %100 yalıtım sağlayan hareketli küpeşte cam sistemidir.

Daha modern ve mimari detayları tercih edenler tarafından kullanılır, tam şeffaflık sağlar ve şeffaf cam uygulamalarında şeffaf ve net görüş sağlar.

Hareket sistemi ile son zamanlarda piyasada en çok tercih edilen modeldir. Kullanım kolaylığı yaşlı ve engellilerimizin karşılaştığı zorlukları azaltmaktadır. Alüminyum profiller elektrostatik toz boya ile istenilen ral rengine boyanabilmektedir. Çeşitli cam modelleri ve kalınlıkları mevcuttur.

İki bıçaklı veya üç bıçaklı lineer olarak uygulanabilir. Lamine cam, uygulamalı camın bir markasıdır ancak iki cam levhanın özel bağlayıcı katmanlar yardımıyla ısı ve basınç altında birleştirilmesiyle üretilir. Kırılma anında dağılmaz, parçaları bir arada tutar ve yaralanma riskini azaltır.

Otel cafe, veranda, pencere, pergola, kış bahçesi vb. modellerde gün ışığından ve doğanın tüm koşullarından faydalanmak için üretilmiştir.

Ürün fiyatları kullanılan ürünün kalitesine ve malzeme detayına göre belirlenmektedir.

 

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Giyotin Cam Tanıtım Videosu

Giyotin Cam Referanslarımız

Giyotin Cam Müşteri Yorumu

Otomatik tente sistemlerinde uygun fiyat veriyorlar pergola tente sistemi yaptırdım oldukça memnunum sizlere tavsiye ederim.
isa ÜNSAL
Axi Restaurant

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed