Diyarbakır Dış Mekan Şemsiyesi

Dünyanın dört bir yanındayız. Restaurant, Bahçe, Plaj, Cafe, Balkon, Deniz, Teras, Havuz, Mega, Teleskopik, Büyük Şemsiye İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

şemsiyeler; Halat kontrollü makara sistemi veya teleskopik kol kontrollü modeller gibi farklı mekanizmalarla üretilmektedir. Gövde tasarımı açısından farklı bir modelle tanışmak isteyen işletmeler yan gövdeli şemsiyeleri tercih edebilirler. Teleskopik şemsiye olarak bilinen modeller, şemsiyenin açılıp kapanma şeklinde işlevsel bir farklılık sunmaktadır. Rüzgar gibi olumsuz hava koşullarının etkisini en aza indirmek için rüzgarı tahliye eden bacalı şemsiye modelleri tercih edilebilir. Kafe ve restoran gibi işletmeler misafirlerine rahat bir dış ortam ortamı sunmak istiyorlarsa doğru şemsiye seçimine özen göstermelidirler. Işıklı ve ısıtmalı şemsiye modelleri de karanlıkta ve soğuk havalarda kullanım için ideal şemsiye seçenekleridir. Hem işlevsellik hem de konfor sunan,

Şemsiye Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Detaylar
Başlıca şemsiye seçenekleri; bahçe şemsiyeleri , plaj şemsiyeleri, promosyon şemsiyeleri, cafe ve restoran şemsiyeleri, hasır ve bambu şemsiyeler, vale şemsiyeleri ve konsept şemsiyeler. Tüm şemsiye modelleri farklı özelliklere sahiptir. Ancak şemsiye seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli detay ürünün kullanım alanıdır. Şemsiyelerin tercih edilecekleri ortama uyum sağlaması hem estetik hem de fiziksel açıdan büyük önem taşımaktadır. Örneğin; Bir kafe için tercih edilecek olan şemsiyeler masa ölçüleriyle uyumlu olmalı ve fazla yer kaplamamalıdır. Bahçe için tercih edilecek şemsiyelerde öncelik dekoratif şıklık ve ürünün bahçe mimarisi ile uyumu olmalıdır. İşletmeler için tercih edilecek şemsiyelerin fonksiyonel olduğu ve alanın büyüklüğü ile uyumlu ölçülere sahip olduğu unutulmamalıdır.

Şemsiyeler kullanım alanı ve kullanım amacı dikkate alınarak seçilmelidir. Şemsiye alacak işletmeler; ürünün rüzgarlı hava, güneşli hava veya dört mevsim uyumlu olmasına dikkat edilmelidir. Dikkate alınması gereken bir diğer önemli detay ise kumaşın ve mekanizmanın kalitesidir. Alüminyum malzemeden üretilen şemsiye modelleri dayanıklılık açısından ideal ürünlerdir. Dış etkenlere karşı oldukça koruyucu özelliği bulunan alüminyum gövde paslanmaz malzemedir. Şemsiyelerde kullanılan kumaşın su ve ısıyı geçirmemesi dikkat edilmesi gereken detaylardan biridir. Yağmur suyuna ve güneş ısısına karşı yüksek koruma sağlayan şemsiyeler, konforlu bir kullanım vadediyor.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Dış Mekan Şemsiyesi Tanıtım Videosu

Dış Mekan Şemsiyesi Referanslarımız

Dış Mekan Şemsiyesi Müşteri Yorumu

Elitplus Tente çok disiplinli bir firma olmak şartıyla yaptıkları her işin arkasında durmayı bilen bir firmadır onlara çok teşekkür ederim . Gerçekten kurumsal bir firma yani kısacası Elitplus marka haline gelmiştir. Başarılarının devamını diliyorum.
Simge
İstanbul Hk Cafe.

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü