Bir çatı çadırının avantajı, zemin hakkında endişelenmenize gerek olmamasıdır. Sadece araba makul bir seviyede park edilmelidir. Diğer her şey zeminden bağımsızdır. Yani nemli veya donmuş bir zeminle ilgili probleminiz yok. Ayrıca çatı çadırı, yerde hareket eden hayvanlara karşı belirli bir koruma sağlar. Katlandığında, çatı çadırı arabanın çatısında taşınabilir. Bu, bagajda paketleme ve saklama zorluğunu ortadan kaldırır. Bu varyant aynı zamanda yerden tasarruf sağlar, çünkü bagajda depolama alanı gerekmez. Bu da ıslak bir çadırın dezavantajı olabilir.

Bir çatı çadırının dezavantajı, çatının artık bir portbagaj kutusu için kullanılamamasıdır. Sadece çatı alanı mevcut olduğundan, mevcut alan genellikle diğer çadır türlerine göre daha azdır. Çadıra erişim, özellikle fiziksel engelliler için zor olabilen bir merdivenle sağlanmaktadır. Araçla sürekli temas da bazen hasara neden olabilir. Böyle bir çadırı düzenli olarak kullanırsanız, araçla temas çoğu zaman kaçınılmazdır ve çizilme ve başka hasar görme ihtimali vardır.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Araç Üstü Çadır Tanıtım Videosu

Araç Üstü Çadır Referanslarımız

Araç Üstü Çadır Müşteri Yorumu

Kafemizin önüne pergola yaptırdık. kaliteli işçiliği gördükten sonra dekoratif tente yaptırdım. ve çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim…

Hakan GÖK
Pls Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü