Bir çatı çadırının avantajı, zemin hakkında endişelenmenize gerek olmamasıdır. Sadece araba makul bir seviyede park edilmelidir. Diğer her şey zeminden bağımsızdır. Yani nemli veya donmuş bir zeminle ilgili probleminiz yok. Ayrıca çatı çadırı, yerde hareket eden hayvanlara karşı belirli bir koruma sağlar. Katlandığında, çatı çadırı arabanın çatısında taşınabilir. Bu, bagajda paketleme ve saklama zorluğunu ortadan kaldırır. Bu varyant aynı zamanda yerden tasarruf sağlar, çünkü bagajda depolama alanı gerekmez. Bu da ıslak bir çadırın dezavantajı olabilir.

Bir çatı çadırının dezavantajı, çatının artık bir portbagaj kutusu için kullanılamamasıdır. Sadece çatı alanı mevcut olduğundan, mevcut alan genellikle diğer çadır türlerine göre daha azdır. Çadıra erişim, özellikle fiziksel engelliler için zor olabilen bir merdivenle sağlanmaktadır. Araçla sürekli temas da bazen hasara neden olabilir. Böyle bir çadırı düzenli olarak kullanırsanız, araçla temas çoğu zaman kaçınılmazdır ve çizilme ve başka hasar görme ihtimali vardır.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Araç Üstü Çadır Tanıtım Videosu

Araç Üstü Çadır Referanslarımız

Araç Üstü Çadır Müşteri Yorumu

Adana da işini ehli ile yapan ustalardan biridir çekinmeden işinizi yapabilirsiniz ben çok memnun kaldım Allah işini gücünü tas getirsin ustam
Büşra YILMAZ
Cümbüş Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed