Şişirilebilir dezenfeksiyon kanalının bu yeni tasarımı özel yapım bir üründür. Bu yeni tasarım şişirilebilir dezenfeksiyon kanalı, özelleştirilmiş bir üründür. Tasarım çizimimizden de görebileceğiniz gibi şişme dezenfeksiyon çadırının her iki ucunda iki giriş vardır ve çadırın her iki tarafında fileli ve kapaklı iki pencere vardır. Şişirilebilir dekontaminasyon çadırının her iki ucunda iki giriş olduğunu ve çadırın her iki tarafında fileli ve kapaklı iki pencere olduğunu tasarım çizimimizden görebilirsiniz.

Çadırın tüm yapısı şişirilebilir tüp yapısı, yüksek kaliteli şişirme valfleri ile hava geçirmez tasarım. Çadırın tüm yapısı, şişirilebilir tüp yapısı, yüksek kaliteli şişirme valfleri ile hava geçirmez tasarımdır. Yüksek kaliteli PVC malzemeden üretilmiş olup uygun fiyatlarla satıştadır. Yüksek kaliteli PVC malzemeden üretilmiş olup uygun fiyatlarla satılmaktadır.

İnsanlar bu kanalı dezenfeksiyon spreyi ile otomatik olarak dezenfekte etmek için geçiyor, çok kolay ve kullanışlı, ayrıca süpermarket, konut, mağaza, eczane, otoyol girişi ve istediğiniz her yere kurabilirsiniz.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Şişme Çadır Tanıtım Videosu

Şişme Çadır Referanslarımız

Şişme Çadır Müşteri Yorumu

Otomatik tente sistemlerinde uygun fiyat veriyorlar pergola tente sistemi yaptırdım oldukça memnunum sizlere tavsiye ederim.

isa ÜNSAL
Axi Restaurant

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü