Denizli Dış Mekan Şemsiyesi

Dünyanın dört bir yanındayız. Restaurant, Bahçe, Plaj, Cafe, Balkon, Deniz, Teras, Havuz, Mega, Teleskopik, Büyük Şemsiye İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Her arka bahçe vahası, güneşten ve yağmurdan kurtulmak için en az bir, hatta daha fazla iyi dış mekan şemsiyesine ihtiyaç duyar. Ancak her dış mekan şemsiyesi aynı şekilde yapılmaz. En kaliteli direkler ve çerçeveler söz konusu olduğunda, muhteşem gölgelik seçenekleriyle birleştiğinde, A Elit Plus şemsiyesini yenmek zor. Kendi zamansız klasiğinizi kişiselleştirmek için bilmeniz gerekenler burada.

Belirlemeniz gereken ilk şeylerden biri, dış mekan oturma odanızda kullanmak istediğiniz şemsiye türüdür. Bir konsol dış mekan şemsiyesi her zaman popüler bir seçimdir. Bu tür şemsiye, genellikle bir verandaya veya havuz güvertesine güvenli bir şekilde bağlanan sağlam bir taban ve kanopinin asılı olduğu kıvrımlı direk ile desteklenir. Bir havuzun yanında veya daha kalıcı bir kurulum gerektiren arka bahçenizin herhangi bir yerinde gölge sağlamak için genellikle bir konsol dış mekan şemsiyesi tercih edilen seçimdir.

Öte yandan bir pazar şemsiyesi, daha geleneksel Bahçe Hazineleri veranda şemsiyesidir. Bu, genellikle bir veranda masasının orta deliğinden geçen düz bir orta direğe ve yükseltilmesi veya aşağı çekilmesi kolay yuvarlak, dikdörtgen veya sekizgen bir kanopiye sahiptir. Dış mekan masa şemsiyenizin hareketli olmasını veya şemsiye delikli yuvarlak bir veranda masasına sığmasını istiyorsanız bu harika bir seçenektir.

Daha önce de belirtildiği gibi, dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta da Elit Plus şemsiye tabanınızı nereye koyacağınızdır. Verandanıza veya havuz güvertesine kurulmasını ister misiniz? Masa ve şemsiye seti mi almak istiyorsunuz? Veya mevcut bir masa veya oturma düzeni için veranda şemsiyesi satın alın. Elit Plus ile, Elit Plus şemsiyesini ahşap, beton veya zemine monte etmek için dökme demir, çelik, tekerlekli taban veya bir kit seçebilirsiniz. Direk ve uyumlu taban da çeşitli bitiş renklerinde mevcuttur.

Elit Plus şemsiyenizin en görünür kısmına gelince, gölgelik özenle seçilmelidir. Aralarından seçim yapabileceğiniz düzinelerce kumaş rengi ve deseni var. İster arka bahçe mobilya koleksiyonunuzun geri kalanından öne çıkan parlak düz bir renk ister daha incelikli, doğadan ilham alan bir tasarım seçin, geniş kumaş gölgelik stilleri yelpazesinde tam olarak aradığınızı bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Hazine Bahçesi.

Ardından, havalandırmalı bir gölgelik isteyip istemediğinize karar verin; bu, dış mekan masa şemsiyenizde iki kumaş parçası (rüzgarlı bir yerde iyi bir seçenek) veya tek parça muhteşem döşemelik kumaştan yapılmış bir kumaş parçası olduğu anlamına gelir. Bir Elit Plus şemsiyesi, gölgeliğin kenarlarından sarkan ve ek bir dekoratif dokunuş sağlayan bir saçak ile de sipariş edilebilir.

Aralarından seçim yapabileceğiniz tüm bu özelliklerle, arka bahçe vahanızı süslemek için çok kişiselleştirilmiş bir Elit Plus şemsiyesi oluşturabilirsiniz. İster bir konsol dış mekan şemsiyesi, ister şemsiyeli tam bir veranda seti, şemsiye delikli dikdörtgen bir veranda masası veya bir sundurma şemsiyesi tercih edin, Elit Plus, dış mekan oturma odanızı bol gölgeli sakin bir alana anında dönüştürmek için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Dış Mekan Şemsiyesi Tanıtım Videosu

Dış Mekan Şemsiyesi Referanslarımız

Dış Mekan Şemsiyesi Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed