Dekoratif tente, özellikle dükkan, mağaza, ev gibi alanlarda mimari bir tarzı destekleyebileceğiniz ve tercih ettiğiniz dekoratif görünümü yaratmanıza imkan sağlayan, camekan olan her hangi bir alanın üstüne uygulayabildiğimiz modellerimizdir. Dekoratif tente tasarımları, sizin için aklınızda yer alan otantik, modern veya endüstriyel stil görünümünü dış cephede en iyi şekilde yansıtabilme imkanı sunan tente seçeneğimizdir. Farklı renk ve tasarıma sahip modellerimiz geniş yelpazemiz ile sizlerle buluşturup, gerekli montaj işlemlerini de sağlıyoruz. 

Dekotatif Tente Modelleri Nelerdir?

Dekoratif Tente modellerimiz hakkında geniş bilgiyi şu şekilde sunarız:

 • Sabit Dekoratif Tenteler: Sabit dekoratif tente modellerimiz, dış mekanda özellikle vitrin önlerinde ve otellerin camlarının üzerinde tercih edebileceğiniz, şık bir görünüm yaratmaları açısından öne çıkan ve cam alanları yağmur etkilerinden aynı anda koruyan tenlerdir. Sahip oldukları farklı renk ve desen uygulamaları ile çarpıcı görünümü kazandırırlar.
 • Box Dekotatif Tente: Bu model Box form adı verilen daha keskin hatlarda ve kare formlu bir gölgelik tente şeklinde tasarladığımız dekoratif tente modelimizdir. Özellikle restoran ve kafe pencerelerin veya cam kullanımı yapılan alanların üzerinden kullanımını tercih edilir.
 • Dome Dekoratif Tente: Dome adı verilen tasarım formu ile hazırladığımız ve daha çok oval hatlara sahip olan, kubbe benzeri görünümü ile dikkat çeken bir tente modelidir. Sıcak renkler ile tasarlandığında otantik restoranların camları üzerinde, açık renkler ile otel, iş yeri camekanlarının üzerinden kullanıma uygunluk sunar. Tercih edilen dekorasyon stilini dış alanda yansıtmak için idealdir.
 • Satndart/Valance Detoratif Tente: Bu modelimiz direk olarak pencere üzeri bağlantı noktasından, düz şekilde aşağı inen ve pencere önünde bir gölgelik alanı sağlatan, eğimli duruşu ile yağmur suyumu en hızlı şekilde tahliye ederken, cam alnı koruyan modelimizdir. İş yeri, ev, restoran gibi her alanda kullanıma uygundur, farklı renk serileri ile imal edilebilmektedir.
 • Circular Dekoratif Tente: Bu modelimiz ise ilk olarak alt bölümünde bir şerit halinde branda bölümünün bulunduğu ve üzerinden yükselen tente brandası ile dış cepheye bağlanan bir modeldir. Dışarıdan bakıldığında bir kasket, şapka görünümünü andırı, özellikle eğlence mekanlarının ve gece kulüplerinin girişlerinde dekoratif amaçlı kullanılan tenlerdir. İşletmelerin karşılama alında çarpıcı bir görünüm yaratır.

Bizler tüm modelleri geniş bir yelpaze ile sizlere sunuyoruz.

Dekoratif Tente Kullanım Alanları

Dekoratifte tente kullanım alanları, evlerinizde balkon, pencere üzeri, kapı üzeri gibi alanlar ve market girişleri, işyeri camekan üstü, otellerde yer alan kapı ve camekan üstü bölümlerdir. Bu alanların tümünde farklı dekoratif tente modellerimizi tercih ederek aklınızda yer alan dekorasyon stilini dış alanda da yakalayabilirsiniz. Diğer yandan hem hava şartlarından cam alanları ideal ölçüde korur hem de yağmur suyundan korunarak sürekli cam temizliğini yapmak zorunda kalmazsınız. Tente modellerimiz ile aklınıza ter alan dekor görünümünü dış cephede güçlendirirsiniz. 

Dekoratif Tente Kullanım Amaçları Nelerdir?

Dekoratif tente modellerimizin kullanım hedefleri hakkında ayrıntılar şunlardır:

 • Uygun mekanizme ile kötü hava şartlarından korunmak,
 • Sabit dekoratif tente modelleri ile güneş, yağmur, rüzgar etkilerinin cam alanlara gelişini azaltmak,
 • 4 mevsimlik dekoratif tente modelleri ile her daim şık bir görünümü yansıtmak ve uzun ömürlü kullanım avantajı kazanmak,
 • Mekanın dış görünümüne diğer işletmelere benzemeyen özgün ve marka yapısı ile uyumlu bir hava kazandırmak,
 • Otantik, modern, vintage veya endüstriyel bir stil görünümünü tek bir dekor ürünü ile dış cephede en etkili montajla kazanmak,

Bu amaçları gerçekleştirmek için dekoratif tente çeşitleri arasından sizin için ideal forma, renge ve görünüme sahip olan seçeneği bulabilir, kaliteli montaj işlemimizden yararlanabilirsiniz. 

Körüklü Dekoratif Tente Modeli Nedir?

Körüklü dekoratif tente modelimiz daha çok butik, mağaza, işletme, otel ve balkon alanlarında kullanılan ve bombeli görünümü ile dekoratif görünüme çarpıcı ve albenili bir hava kazandıran tente seçeneğidir. Bu modelimiz karpuz dekoratif tente olarak da bilinen seçenek olmakla beraber, körüklü tasarımına bağlı olarak manuel şekilde konforlu bir yapı ile kullanılır. Tek hamlede açıp kapayabilirken, cam alanları hava şartlarından koruyabilirsiniz.

Dekoratif Tente Kullanım Avantajları Nelerdir?

Dekoratif tente çeşitlerimizin kullanımında deneyimleyeceğiniz avantajlar şunlardır:

 • Kapı ve pencere bölümlerini yağmurdan koruma,
 • Mevsimsel faktörlere dayanıklı branda ile her daim şık bir görünümü yansıtma,
 • Rüzgar etkilerini cam alanlarda veya işletme girişlerinde minimuma indirme,
 • Aklınızda yer alan dekorasyon stilini rahatlıkla dış alanda uygulama,
 • Dikkat çekici birden farklı tasarım formundan ve renk seçeneğinden yararlanma,
 • Tercih ettiğiniz kullanım alanını ölçüleri ile tam uyumlu ölçülere sahip dekoratif tente ile görünümde netliği yakalama,
 • Sadece pencere üzerinde değil işletmelerin giriş kapılarında da dekoratif tente uygulaması ile davetkar ve albenili bir hava yaratmak,
 • Tentelerin konforlu bir montaja uygun tasarım yapıları sayesinde en kısa sürede montajdan ve kullanıma başlama avantajından yararlanma,

Tüm bu faydaları sizlere sunana dekoratif tente modellerimiz ister sabit, ister hareketli veya körüklü çeşitler arasından tercih edebilirsiniz.

Otomatik Dekoratif Tente Var mı?

Otomatik dekoratif tente modelleri tabii ki de bulunmaktadır. Biz, ürün yelpazemiz içinde bu modeli de sizler ile buluşturuyoruz. Eğer dekoratif tercihlerde manuel körüklü tip veya diğer tüm formlarda manuel dekoratif tente modelleri yerine daha teknolojik bir seçeneği arıyorsanız, körüklü otomatik dekoratif tente modelimiz tercih edebilirsiniz. 

Bu seçenekte tercih ettiğiniz renkleri bizlere iletebilir, işletmeniz için daha modern bir dekor stilini dış alanda yansıtabilirsiniz. Kumanda sistemi ile uzaktan kontrol sağlayarak açma ve kapama işlemlerini gerçekleştirirken zahmet çekmezsiniz. Diğer yandan manuel tiplerimizde yan bölümlerinde yer alan özel aksağamları ile tek hamlede rahatlıkla kontrol edilirler. 

Otomatik modellerimizde temizlik yönünden avantaj sağlarken, güneşten yararlanmak istediğiniz an en hızlı şekilde modeli kapatırsınız. Yarı açık konumda hem şık bir görünüm sergiler hem de gölge alan oluşturabilirsiniz. Pencere üzerine, şık minimal balkonların üstüne veya şirket girişlerine otomatik dekoratif tente kullanabilirsiniz. 

Dekoratif Tente’de Trend Renkler Neler?

Dekotarif tente renkleri hakkında tercihleri ele aldığımızda tüm ana ve ara renklerde uygulama gerçekleştirdiğimiz söyleyebiliriz. Ancak modern ve endüstriyel stile bağlı olarak siyah, kırmızı, bordo, krem, kahverengi, yeşil, sarı, mavi ve beyaz çizgili tasarımlar işletme ve konut sahiplerinde çokça tercih edilirler. Diğer yandan renkler bir binanın sahip olduğu dış cephe rengine ve stiline bağlı olarak tenlere uygulanabilmektedir. Bu kapsamda görünümde uyum ve bütünlüğü yakalayarak en iyi sonuçları sunarız. 

Dekoratif Tente Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Dekoratif tente fiyatları, temel olarak sizler tarafından yapılan tercihlere bağlı olarak ve uygulama alanının ölçüleri baz alınarak belirlenmektedir. Bizler müşteri odaklı bir fiyat dilimini sizlere sunmaya maçlarken, uygulama yapacağımız yerin ölçülerini bir keşif ile aldıktan sonra diğer renk ve form detayları hakkında bilgiyi sizden alarak, fiyat değerlerimiz sunuyoruz. Bu kapsamda beklenmedik bir fiyat ölçütü ile karşı karşıya kalmazken, tercih ettiğiniz tüm dekoratif detayları dekoratif tente modelimizde bulabilirsiniz. 

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Dekoratif Tente Tanıtım Videosu

Dekoratif Tente Referanslarımız

Dekoratif Tente Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.

 

Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field