Çorum Tente, İmalatçı Firma, Montajı, Modelleri – Fiyatları

Restoran, kafe, otel gibi işletmelerin yanı sıra özel mekanlar için de hazırlanıp üretilen tente sistemleri, konforlu bir yaşam için tercih edilen ideal bir gölgeleme sistemidir.

Kaset Tente tasarımları ile tentenizi uzaktan kumanda veya buton yardımı ile kontrol edebilir misiniz? Güneşli veya rüzgarlı havalarda sensör ekleyerek, siz olmasanız bile tentelerinizin gölgelenmesini ve sisteminizi korumasını sağlar. Tenteniz kapalı konumdayken tüm mekanik aksamları ve kumaşı dışarıdaki olumsuz hava koşullarından etkilenmeyeceği için tentenizin ömrünü oldukça uzatacaktır. Opsiyonel olarak püsküllü veya püskülsüz, manuel veya uzaktan uygulanabilir.

İstenilen ölçü ve renklerde üretilebilen tenteler, özel kumaş tasarımı ile güneş ışınlarına (UV) karşı uzun yıllar canlılığını koruyabilmektedir.

Açık Katlanır Kollu Tente
Her türlü dış mekana benzersiz ve zarif bir katkı sağlayan tasarımıyla göz dolduran bu ürün ile yaşam alanlarınız için mükemmel bir seçimdir.

Yarı Kaset Katlanır Kollu Tenteler
Birçok ev ve iş yeri için en yaygın tasarım ve seçeneği sunan Yarı Kaset Tenteler 6m-8m genişliğinde tasarlanmakta ve üretilmektedir.

Tam Kaset Katlanır Kollu Tente
Hem mimari bir özellik hem de uygun bir gölgeleme çözümü olarak hizmet veren tam kasetli tenteler, tamamen geri çekildiğinde mekanizmalar için en iyi mutlak korumayı sağlar. Tam kaset katlanır kollu bir tente, uzun ömürlü bir tente sağlamak için tenteyi korumanın ideal ve en iyi yoludur.

Tek Taraflı Tente
İki profil üzerine monte edilen ve bir tarafa açılan tentelerdir.

Çift Taraflı Tente Çift taraflı
açılabilen bir tente çeşididir.

LED (Spot) Tente
LED’leri tente sistemi üzerine yerleştirir ve mekanın aydınlatılmasını sağlar.

Manuel Tente Manuel
olarak açılabilen tentelerdir.

Mafsallı Tente

Kafe, pastane ve lokantaların kapılarının önüne koydukları masalarda oturacak kişileri güneşten ve yağmurdan koruma amaçlı olarak tasarlanmış şık görünümlü tente çeşitleri arasında yer almaktadır. Dış görünümüne önem veren marketler tarafından da bu tenteler daha çok kullanılmaya başlanmıştır.

Çift Açılır Tente

Büyük işletmeler tarafından açık alanlarında ki etkinliklerin güneşin ve yağmurun etkisinden korunması amacı ile tasarlanmıştır. Tentenin koruyacağı alanın dört bir tarafına ayaklar dikilir ve tente bunların üzerine iki parça olarak gerilir. Tam ortadan açılacak şekilde tasarlanmıştır ve gerektiğinde sadece bir tarafı açılabilmektedir. Otellerin, havuz başlarında bahçe restoranlarında, kır düğünlerinin yapıldığı işletmelerde ve kafelerde kullanıldığı görülmektedir.

Körüklü Tente

Bu tente çeşidi ilk olarak tasarlanan ve artık modası geçtiği düşünülen bir tente çeşidi olmaktadır. Buna rağmen uygun fiyatlı olması ile hala marketler ve dükkanının önüne gölgelik oluşturmak isteyen küçük esnaf tarafından kullanılmaktadır. Nostaljik bir görüntü oluşturmak isteyen işletme sahiplerinin de tercihi olmakta istenen her renkte de üretilmektedir. Bir kolun çevrilmesi ile ihtiyaç duyulduğunda açılmakta yine aynı kolun çevrilmesi ile de gece olduğunda kapatılmaktadır.

Kasetli Tente

Kasetli tente tasarımları yağmur, rüzgar, don ve kardan en yüksek düzeyde koruma sunar. Elektrikli tente, konfor için tercih edilen bir seçimdir. Şık kaset tasarımı evinize uyum sağlar. Uzaktan kumanda ile yerinizden kalkmadan tentenizi kontrol edebilirsiniz. Güneş ve / veya rüzgâr sensörleri ekleyerek tentenizin siz olmasanız dahi gölgelendirme yapmasını veya sisteminizi korumasını sağlamak elinizde.

Sabit & Dekoratif Tente

Dekoratif Tente sistemleri, camların veya cephelerin ölçü ve şekillerine göre özel olarak imal edilir. Özellikle ev girişlerinin saçak kısımlarının kapatılmasında çokça rastlanan bir modeldir. Görüntüsü bulunduğu yere artı bir güzellik katmaktadır.

Wintend Tente

Wintent pencere tentesi, uygulama alanı geniştir. Wintent pencerelerde yada mağaza vitrinleri ve balkonlarda da tercih edilmektedir. Sistem motorlu ve manuel olarak kullanılabiliyor. Pencere tentesi güneş kırıcılığın da haricinde mekanınıza estetik bir görüntü katıyor. Alüminyum bölümler istenilen RAL rengine boyanabilir ve kumaş seçenekleriyle üretilebilmektedir.

Tente Modelleri 

Tente modelleri içerisinde en çok kullanılmakta olan ürünler şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Mafsallı Tente: Genel olarak işletmelerin dış alanlarında kullanılmakta olan ürünlerdir. Aynı zamanda balkonlar için de farklı boyutlarda rahatlıkla tercih edilebilmektedir. 
  • Kasetli Tente: Farklı hava koşullarına uygun olma özelliği ile bilinmektedir. Sert rüzgarlarda ya da yağışlarda bile oldukça dayanıklı olması sayesinde kullanılabilmektedir.
  • Çift Açılır Tente: Kafe ve restoranların açık alanlarında tercih edilmekte olup iki tarafının da açılıp kapanma özelliği bulunmaktadır. Bu sayede daha geniş alanlarda da rahatlıkla tercih edilebilmektedir. 

Tente modelleri içerisinden seçim yapılırken öncelikli olarak ihtiyacın doğru bir biçimde belirlenmesi gerkepektedir. Alanın genişliği ya da ne kadar sık kullanıldığına bağlı olarak tente seçimleri yapılabilmektedir. 

 

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Tente Tanıtım Videosu

Tente Referanslarımız

Tente Müşteri Yorumu

Otomatik tente sistemlerinde uygun fiyat veriyorlar pergola tente sistemi yaptırdım oldukça memnunum sizlere tavsiye ederim.
isa ÜNSAL
Axi Restaurant

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed