%100 şişirilebilir Elitplus çadırları, acil yardım direği (saha hastanesi, gelişmiş tıp merkezi, vb.), ekipmanın geçici olarak depolanması, askeri kullanım için veya hatta bir etkinlik bağlamında insanları karşılamak için kullanılabilir.

%100 şişirilebilir Elitplus çadırları, tek bir kanvastan ve çatıyı, zemini ve duvarları bütünleyen şişirilebilir kemerlerden oluşur.

Örtü kumaşı, “şişirilebilir çerçeve” olarak adlandırılan silindirik şişirilebilir kemerlerden oluşan bir ağ tarafından desteklenir. Bu çerçeve yüksek frekanslı kaynakla yapılmıştır, çıkarılabilir ve mekanik olarak örtü kumaşına tutturulmuştur. Çadırın genel şekli yarım dairenin bir parçasını oluşturan parçalar şeklindedir. Taban dikdörtgendir. Bu çadır modeli, şekli itibariyle daha geniş bir kullanım hacmi ve zemindeki yüzeyin daha iyi kullanılmasını sağlar.

%100 şişme çadırların kurulumu hızlı ve kolaydır. Kurulum, en küçük yüzey (15 m²) için sadece 3 dakika ve en geniş yüzey (75 m²) için 7 dakika sürer. Bej, beyaz, sarı (istek üzerine diğer renkler) mevcuttur.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Şişme Çadır Tanıtım Videosu

Şişme Çadır Referanslarımız

Şişme Çadır Müşteri Yorumu

Elitplus Tente çok disiplinli bir firma olmak şartıyla yaptıkları her işin arkasında durmayı bilen bir firmadır onlara çok teşekkür ederim . Gerçekten kurumsal bir firma yani kısacası Elitplus marka haline gelmiştir. Başarılarının devamını diliyorum.
Simge
İstanbul Hk Cafe.

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed