Kış bahçelerini gerçekleştirmek için birçok farklı seçenek vardır – cumbalı pencereler, verandalar, çatı uzantıları, müştemilatlar veya ayrı odalar. Kış bahçesi balkon altı ve balkon altı, çatı katı önü ve garaj üstü olarak tasarlanabilir. Yaz aylarında teraslardan birini camlamaya karar verdiyseniz, burası en sevdiğiniz egzotik çiçekleri hayal gücü ve zevkle düzenleyebileceğiniz ideal bir yer olabilir. Daha sonra yaşam alanı ve kış bahçesi tamamen birleşir ve rölyefin dibi güneş ışığının ve ısının en çok toplandığı yer olur.

Kış bahçesinin inşası, mimari plan, tesisin yasallaşması ve bir dizi başka teknik detay ile ilgili birçok soruyu da beraberinde getiriyor. Son olarak, çiçekleri seçmenin ve mekana yerleştirmenin keyifli anı var.

Tüm bu süreç iyi bir planlama gerektiriyor, bu nedenle modern mimarinin bir parçası olarak bu doğal köşeyi inşa etmenin önemli adımlarını sunacağız.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Kış Bahçesi Tanıtım Videosu

Kış Bahçesi Referanslarımız

Kış Bahçesi Müşteri Yorumu

Elitplus Tente çok disiplinli bir firma olmak şartıyla yaptıkları her işin arkasında durmayı bilen bir firmadır onlara çok teşekkür ederim . Gerçekten kurumsal bir firma yani kısacası Elitplus marka haline gelmiştir. Başarılarının devamını diliyorum.
Simge
İstanbul Hk Cafe.

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü