Kış bahçelerini gerçekleştirmek için birçok farklı seçenek vardır – cumbalı pencereler, verandalar, çatı uzantıları, müştemilatlar veya ayrı odalar. Kış bahçesi balkon altı ve balkon altı, çatı katı önü ve garaj üstü olarak tasarlanabilir. Yaz aylarında teraslardan birini camlamaya karar verdiyseniz, burası en sevdiğiniz egzotik çiçekleri hayal gücü ve zevkle düzenleyebileceğiniz ideal bir yer olabilir. Daha sonra yaşam alanı ve kış bahçesi tamamen birleşir ve rölyefin dibi güneş ışığının ve ısının en çok toplandığı yer olur.

Kış bahçesinin inşası, mimari plan, tesisin yasallaşması ve bir dizi başka teknik detay ile ilgili birçok soruyu da beraberinde getiriyor. Son olarak, çiçekleri seçmenin ve mekana yerleştirmenin keyifli anı var.

Tüm bu süreç iyi bir planlama gerektiriyor, bu nedenle modern mimarinin bir parçası olarak bu doğal köşeyi inşa etmenin önemli adımlarını sunacağız.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Kış Bahçesi Tanıtım Videosu

Kış Bahçesi Referanslarımız

Kış Bahçesi Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed