Çorum Hayvan Çadırı, Çadır Ahır Çeşitleri – Fiyatları

Dünyanın dört bir yanındayız. Büyükbaş hayvan çadırı, küçükbaş hayvan çadırı, koyun çadırı, tavuk çadırı, çadır ahır İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Çorum Hayvan Çadırı

Hayvancılıkla ilgilenenler için ilk yapılması gereken barınma alanının sağlanmasıdır. Hayvanların barınma alanları sağlıklı ve güvenli olmazsa hem hastalık riskleri ortaya çıkabilir hem de verimleri düşebilir. Geleneksel betonarme hayvan barınakları yüksek maliyetli oldukları için alternatif seçeneklere öne çıkmıştır. Bunların başında hayvan çadırları geliyor.

Özel Ölçülerde Çorum Hayvan Çadırı İmalatı

Hayvan çadırlarının öncelikle büyükbaş, küçükbaş ve kanatlı hayvan türlerine uygun olması gerekir. Çorum hayvan çadırı imalatlarımız ile yıllardır bunu yapıyor, hayvanlarınızı güvende tutabileceğiniz seçenekler oluşturuyoruz. Tamamen birinci sınıf malzemeler kullanıyor, uzun ömürlü alternatifler oluşturuyoruz. Çadırlarımızı tamamen sizin istediğiniz ölçülerde ve modellerde geliştiriyoruz. Uygun fiyatlı üretimlerimizle barınma alanlarınıza en az bütçeyi ayırmanızı sağlıyoruz.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Hayvan Çadırı Tanıtım Videosu

Hayvan Çadırı Referanslarımız

Hayvan Çadırı Müşteri Yorumu

Elitplus Tente çok disiplinli bir firma olmak şartıyla yaptıkları her işin arkasında durmayı bilen bir firmadır onlara çok teşekkür ederim . Gerçekten kurumsal bir firma yani kısacası Elitplus marka haline gelmiştir. Başarılarının devamını diliyorum.
Simge
İstanbul Hk Cafe.

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü