Çorum Hayvan Çadırı, Çadır Ahır Çeşitleri – Fiyatları

Dünyanın dört bir yanındayız. Büyükbaş hayvan çadırı, küçükbaş hayvan çadırı, koyun çadırı, tavuk çadırı, çadır ahır İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Çorum Hayvan Çadırı

Hayvancılıkla ilgilenenler için ilk yapılması gereken barınma alanının sağlanmasıdır. Hayvanların barınma alanları sağlıklı ve güvenli olmazsa hem hastalık riskleri ortaya çıkabilir hem de verimleri düşebilir. Geleneksel betonarme hayvan barınakları yüksek maliyetli oldukları için alternatif seçeneklere öne çıkmıştır. Bunların başında hayvan çadırları geliyor.

Özel Ölçülerde Çorum Hayvan Çadırı İmalatı

Hayvan çadırlarının öncelikle büyükbaş, küçükbaş ve kanatlı hayvan türlerine uygun olması gerekir. Çorum hayvan çadırı imalatlarımız ile yıllardır bunu yapıyor, hayvanlarınızı güvende tutabileceğiniz seçenekler oluşturuyoruz. Tamamen birinci sınıf malzemeler kullanıyor, uzun ömürlü alternatifler oluşturuyoruz. Çadırlarımızı tamamen sizin istediğiniz ölçülerde ve modellerde geliştiriyoruz. Uygun fiyatlı üretimlerimizle barınma alanlarınıza en az bütçeyi ayırmanızı sağlıyoruz.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Hayvan Çadırı Tanıtım Videosu

Hayvan Çadırı Referanslarımız

Hayvan Çadırı Müşteri Yorumu

Adana da işini ehli ile yapan ustalardan biridir çekinmeden işinizi yapabilirsiniz ben çok memnun kaldım Allah işini gücünü tas getirsin ustam
Büşra YILMAZ
Cümbüş Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed