Çift açılır tente modelleri, her iki yöne açılım özelliğine sahip ve geniş alanların gölgelendirilmesini sağlayan sistemlerdir. Özellikle büyük işletmeler tarafından tercih edilen çift açılır tentelerle yağmur ve güneşin etkilerinden korunmak mümkün olmaktadır. Orta kısmından açılacak şekilde dizayn edilen çift açılır tente, ihtiyaç olduğu zaman yalnızca bir bölümünün açılabilmesiyle kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Kafelerden çeşitli işletmelere kadar pek çok noktada çift açılır tentenini avantajlarından yararlanılabilmektedir. Dış mekan kullanımlarında sıklıkla rastlananan çift taraflı açılır kapanır tente alternatiflerine firmamız üzerinden ekonomik fiyat seçenekleriyle erişebilirsiniz. 

Çift Açılır Tente Modelleri 

Çift açılabilen tente modellerine isteğe bağlı olarak motor entegre edilebilmektedir. Bu sayede açma kapama işlemi pratik biçimde gerçekleşebilmektedir. Kaliteli ve paslanmaz bağlantı elemanları kullanılarak dizayn edilen tente sistemlerinden uzun süre boyunca yararlanılabilmektedir. Hava koşullarına karşın önlem niteliğinde olan çift açılır tente modelleri modelleri sayesinde kullanım ihtiyaçlarının rahatlıkla karşılanması mümkündür. Açık alanları kısa süre içerisinde kullanılabilir konuma getiren çift açılır tenteler sayesinde mekan kullanımı üst seviyeye çıkarılabilmektedir. 

Kullanılacak mekanın konseptine göre seçilebilecek farklı tente alternatifleri bulunmaktadır. Kumaş tercihi ve rengi gibi özelleştirmeler sayesinde mekanların estetik görünüm kazanması mümkün olmaktadır. Kafe, restoran gibi işletmelerin açık alanlarında kullanılan tenteler sayesinde müşteriler dört mevsim rahat vakit geçirebilmektedir. İstendiği zaman tek tarafının açılabilmesiyle kullanım avantajına sahip çift açılır tente modellerinden bütçe dostu alternatiflerle yararlanabilirsiniz. 

Çift Açılır Tente Kullanım Alanları

Çift yöne açılır tente beklenti ve ihtiyaçlara göre dış mekanların özelleştirilmesinde kullanılmaktadır. Kullanımı son derece pratik ve rahat olan çift açılır tente modellerinin kullanıldığı alanlar şu şekildedir:

Kafe

Restoran

Cami Önü

Teras

Küçük İşletmeler

Meydanlar

Otel

Çift açılır tenteler, genel olarak büyük açık alana sahip mekanlar tarafından tercih edilmektedir. Halka açık ticari alanlarda sıklıkla kullanılan tente sistemi, her iki tarafa kolaylıkla açılabilmesiyle fonksiyonel kullanım sunmaktadır. Kullanıldığı alanı kötü hava koşullarına karşı muhafaza edebilen çift taraflı tente modellerinden kış ve yaz olmak üzere her mevsim yararlanmak mümkündür.

Genellikle restoran, kafe gibi ticari işletmelerde kullanımına rastlansa da arabaların korunması, dükkan önü gibi yerlerde çift yöne açılır tentelerle karşılaşılabilmektedir. Farklı amaçlar için kullanım alanı bulan tente mekanizmaları sayesinde her türlü ihtiyaca çözüm getirilmektedir. Günümüzde özellikle sigara içme yasağının bulunduğu noktalarda açık mekanlar oluşturmak bakımından çift taraflı tentelerden yararlanılmaktadır. Konforlu kullanım imkanı sunan tente sistemlerinden faydalanabilmek adına firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Çift Açılır Tente Nasıl Çalışır?

Kafeterya ve restoran gibi büyük alanlarda kullanılan çift açılır tente, profil ayaklar üzerine monte edilmektedir. Kullanıcının tercihine bağlı olarak sabit veya hareketli biçimde kullanılabilmektedir. Her iki tente aynı anda açılabileceği tek taraf açılarak hava şartlarına karşı koruma sağlanabilmektedir. Otomatik biçimde kontrol mekanizmasına sahip tente sistemleriyle pratik kullanım avantajlarından yararlanmak mümkündür. Tam ortadan açılabilecek şekilde dizayn edilmiş çift tarafa açılır tente modellerinden beklentilerinize uygun şekilde yararlanabilirsiniz.

Otel ve restoran gibi büyük çaplı mekan davetlerinde kullanılabilen çift açılır tenteler, misafirleri hava koşullarına karşı koruma özelliğine sahiptir. Havuz başlarından kır düğünlerinin yapıldığı işletmelere kadar pek çok noktada çift taraflı tente sistemlerinden faydalanılmaktadır. Bu sayede özel etkinliklerde her an oluşabilecek zorlu koşullara karşı müşterilerin rahatsız olmaması sağlanmaktadır. Tentenin koruması gereken mekanın dört tarafına ayaklar dikilerek dizayn edilen sistemde iki parça olarak gerilen tenteler bulunmaktadır.

Gölgelendirilmek istenen alan belirlendikten sonra yürüyen veya sabit aksamlı olarak montaj gerçekleştirilmektedir. Açık alanların kullanılabilirlik düzeyini arttırmanızı sağlayan tente modelleriyle mekanlardan maksimum verimlilik almak mümkün hale gelmektedir. Çift açılır tente sayesinde işletme müşterileri açık alanda daha kaliteli vakit geçirebilecek beklentilerini karşılayabilecektir. Kalite ve fiyat dengesi anlamında en uygun seçenekleri sunan firmamız, dış alanlardan maksimum verim alabilmenize yardımcı olmaktadır.

Çift Açılır Tente Avantajları 

Çift açılır tente tercih edilmesinde en büyük etkenler arasında yüksek koruyuculuğu ve büyük işletmelerin kullanımına uygun olması yer almaktadır. Çift açılır ayaklı tente modellerinin avantajları şu şekilde sıralanır:

Açık alana sahip işletmelere üst düzey uyum sağlar.

Farklı renklerde üretim yapılabilmesiyle işletmelerin dokularına uyum sağlar.

Her türlü hava koşuluna karşı dayanıklı özelliklere sahiptir.

İsteğe göre tek taraflı açılabilmesiyle kolaylık sağlar.

Cazip fiyat seçenekleriyle kullanıma sunulur.

Kaliteli tasarımı sayesinde uzun yıllar boyunca kullanılır.

Çift tarafa açılır tenteler kötü hava şartlarına karşı maksimum direnç göstererek işletmelere ve müşterilerine kolaylık sağlamaktadır. Kurulumunun kolay olması ve sağladığı artılar sayesinde işletmelerin bir numaralı tercihlerinden olmaktadır. Firmamız güvencesiyle garantili olarak imal edilen ve tüm beklentilere yanıt verebilecek çift taraflı tente modellerinden ekonomik fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

Çift yöne açılır tente yapılması aşamasında isteğe bağlı olarak işletmelerin isimleri yazılabilmektedir. Logo veya yazı eklemeleri yapılarak tasarlanan tente sistemleri sayesinde firmalar reklamlarını yapabilmektedir. Tente kumaşı üzerinde yazılabilecek yazı ve logolarla her türlü işletmenin özelleştirilmesi ve müşterilerine hitap etmesi mümkündür.

Çift Açılır Tente Özellikleri 

Çift açılır tenteler tek taraflı modellerden farklı olarak çeşitli özelliklere sahiptir. Yüksek kalitesi sayesinde uzun yıllar boyu sorunsuz şekilde kullanılabilmektedir. Diğer tente alternatifleriyle kıyaslandığında dayanıklılık bakımından maksimum düzeyde verimlilik sunmaktadır. Çift yönlü açılır tente özellikleri şu şekildedir:

Mukavemet gücü yüksek elemanlar kullanılarak monte edilir.

Ön cephesinde yağmur sularının tahliye edilebilmesi bakımından kanala sahiptir.

Çatı koruması sayesinde zorlu hava koşullarında yüksek avantaj sağlar.

Çift açılır tentelerin özellikleri arasında en önemlisi koruduğu alanın büyüklüğü olmaktadır. Alan büyüklüğü işletmelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Standart olarak ifade edilecek olursa 3 metre öne açılım ve 3 metre geriye açılım mesafesinden söz etmek mümkündür. Tente boyunun 6 metre olacağı düşünülürse bir çift açılır tentenin 36 m2 alanı koruduğu söylenebilmektedir.

Sabit veya tekerlekli olarak tasarlanabilen çift açılır tente modelleri, paslanmayan dokusuyla uzun yıllar boyunca ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Sabit konumda olan tenteler, vidalama yöntemiyle zemine sabitlenerek kullanılmaktadır. Tekerlekli modeller ise farklı alanlar arasında taşıma kolaylığı sunmaktadır. Dış mekanlarda daha fazla gölge alan isteyenlere yönelik tasarlanan çift yönlü tentelerle beklentileri karşılamak mümkündür.

Çift Açılır Tente Fiyatları 

Çift açılır tente fiyatları kullanılacak olan brandanın kumaş türüne ve kumaş uzunluğuna göre farklılık göstermektedir. Her işletme, birbirinden farklı boyutlarda açık alanlara sahip olabilmektedir. Net bir fiyat belirlenebilmesi için mekan özelliklerinin göz önünde bulundurulması gerkepektedir. Kullanılacak olan malzemeler, işçilik kalitesi gibi etkenler fiyatlar üzerinde etkiye sahip olmaktadır. Müşterilerine kaliteli hizmet sunmayı prensip edinen firmamız üzerinden mekanınıza en uygun tente alternatiflerine erişebilirsiniz.

Çift açılır tente diğer modellerle karşılaştırıldığında kapladığı alan bakımından daha geniş olsa da ekonomik fiyat seçeneklerinden yararlanmak mümkündür. Alan ölçüleri, malzeme nitelikleri gibi kriterler göz önüne alınarak fiyat hesaplaması yapılabilmektedir. Müşteri odaklı hizmet prensibini ilke edinen firmamız, gerek işçilik gerekse sunduğu fiyatlar bakımından son derece avantajlı seçenekleri sizlerle buluşturmaktadır. Bütçenize uygun ekonomik çift açılır tente modellerinden yararlanabilmek için firmamızla bağlantı kurabilirsiniz.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Çift Açılır Tente Tanıtım Videosu

Çift Açılır Tente Referanslarımız

Çift Açılır Tente Müşteri Yorumu

Adana da işini ehli ile yapan ustalardan biridir çekinmeden işinizi yapabilirsiniz ben çok memnun kaldım Allah işini gücünü tas getirsin ustam
Büşra YILMAZ
Cümbüş Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Menü