Çankırı Hayvan Çadırı, Çadır Ahır Çeşitleri – Fiyatları

Dünyanın dört bir yanındayız. Büyükbaş hayvan çadırı, küçükbaş hayvan çadırı, koyun çadırı, tavuk çadırı, çadır ahır İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Çankırı Hayvan Çadırı

Hayvancılık yapan kişilerin en temel ihtiyaçlarından birisi barınaktır. Hayvan barınakları bir taraftan hayvanların güvende kalmalarını diğer taraftan olumsuz hava koşullarından etkilenmemesini sağlar. Geleneksel betonarme hayvan barınakları oldukça maliyetlidir ve taşınma ihtimali yoktur. Bu karşın hayvan çadırları çok daha uygun maliyetli çözümler olur. Kısa sürede tamamlanarak kullanıma sunulur. İhtiyaç halinde taşınarak farklı bir yerde yeniden kullanılabilir.

Kullanışlı ve Güvenli Çankırı Hayvan Çadırı Çeşitleri

Çankırı hayvan çadırı imalatımız sayesinde uzun yıllardır büyükbaş, küçükbaş ve tavuk türü hayvanlarınızın dört mevsim güvende kalabilecekleri çadırlar inşa ediyoruz. İhtiyacınıza uygun ölçülerde ve farklı tasarımlarda imalat yapıyoruz. Birinci sınıf malzemeler kullanıyor, uzun ömürlü sonuçlar geliştiriyoruz.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Hayvan Çadırı Tanıtım Videosu

Hayvan Çadırı Referanslarımız

Hayvan Çadırı Müşteri Yorumu

Kafemizin önüne pergola yaptırdık. kaliteli işçiliği gördükten sonra dekoratif tente yaptırdım. ve çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim…
Hakan GÖK
Pls Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü