Çankırı Giyotin Cam, İmalatçı Firma, Modelleri – Fiyatları

Çalışma modunda yan veya doksan derece açılabilen bilinen cam sistemlerinden farklı olarak, her mekanın kullanıma uygun olması ve içeride boşluk kaybına neden olmaması için dikey olarak çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

Uzaktan kumanda veya manuel buton kullanılarak istenilen herhangi bir pozisyonda kullanılabilir. Siz kabinde olsanız bile giyotin cam sistemi pencere kanadını otomatik olarak kapatır. Bu açıdan olumsuz hava koşullarının mekanı yok etmesi neredeyse imkansızdır.

Sistem tam otomatik olarak açıldığında çocukların, engellilerin ve yaşlıların güvenliği için herhangi bir tehlike oluşturmaz.

Veranda, Balkon, Kafe, Restoran, Açık çatı katı gibi dış mekanları istediğiniz zaman “rüzgar, yağmur, kar, toz” gibi olumsuz etkilerden koruyabilirsiniz. Sistem uzaktan kumanda ile çalışmaktadır. Herhangi bir noktada durdurulabildiği için kötü hava koşullarında bile odayı havalandırmak çok kolaydır.

 

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Giyotin Cam Tanıtım Videosu

Giyotin Cam Referanslarımız

Giyotin Cam Müşteri Yorumu

Elitplus Tente çok disiplinli bir firma olmak şartıyla yaptıkları her işin arkasında durmayı bilen bir firmadır onlara çok teşekkür ederim . Gerçekten kurumsal bir firma yani kısacası Elitplus marka haline gelmiştir. Başarılarının devamını diliyorum.
Simge
İstanbul Hk Cafe.

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü