Çankırı Giyotin Cam, İmalatçı Firma, Modelleri – Fiyatları

Çalışma modunda yan veya doksan derece açılabilen bilinen cam sistemlerinden farklı olarak, her mekanın kullanıma uygun olması ve içeride boşluk kaybına neden olmaması için dikey olarak çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

Uzaktan kumanda veya manuel buton kullanılarak istenilen herhangi bir pozisyonda kullanılabilir. Siz kabinde olsanız bile giyotin cam sistemi pencere kanadını otomatik olarak kapatır. Bu açıdan olumsuz hava koşullarının mekanı yok etmesi neredeyse imkansızdır.

Sistem tam otomatik olarak açıldığında çocukların, engellilerin ve yaşlıların güvenliği için herhangi bir tehlike oluşturmaz.

Veranda, Balkon, Kafe, Restoran, Açık çatı katı gibi dış mekanları istediğiniz zaman “rüzgar, yağmur, kar, toz” gibi olumsuz etkilerden koruyabilirsiniz. Sistem uzaktan kumanda ile çalışmaktadır. Herhangi bir noktada durdurulabildiği için kötü hava koşullarında bile odayı havalandırmak çok kolaydır.

 

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Giyotin Cam Tanıtım Videosu

Giyotin Cam Referanslarımız

Giyotin Cam Müşteri Yorumu

Kafemizin önüne pergola yaptırdık. kaliteli işçiliği gördükten sonra dekoratif tente yaptırdım. ve çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim…
Hakan GÖK
Pls Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed