Yönlendirilebilir çadır direklerine sahip geleneksel çadır sizi cezbetmiyor mu? O zaman şişme bir çadır gitmenin yolu. Evet, doğru okudunuz. Çadırı pompalayın ve açılmasını izleyin. İşiniz bittiğinde havayı boşaltın ve torbaya doldurun.

Bence bu bir çadır için biraz fazla oldu ama aynı zamanda çadırın kaliteli olduğu izlenimini edindim. “Taşıma çubuklarının” (hava kanalları) sağlam olduğu ve biraz dayanabileceği görülüyordu. Yapıyı ayakta tutanın hava olduğunu düşündüğünüzde önemlidir.

Çadırın kurulumu çok kolay ve paketlemesi çok kolaydı. Çantayı açtığım andan çadırın tamamen kurulmasına kadar beş dakikadan fazla sürmedi. Çadırın üç parçasının zaten monte edilmiş olduğu belirtilmelidir, bu yüzden sadece açılma ve pompalama için hazırlanma meselesiydi. Çocuklar pompalamaya katılmanın eğlenceli olduğunu düşündüler. Çadır, kurulduktan sonra bile uyumak için en uygun yeri bulmak için kolayca hareket ettirilebilir.

Mağara, bir yetişkin ve iki çocuğun uyuyabileceği büyüklükteydi, ancak kötü havalarda uzun süre kalacak kadar büyük değildi. Özellikle sabahları havanın çok ıslak olduğu ve ıslak bot ve ayakkabıları dışarıda tutmayı tercih ettiğinizde içeri girmek için iki yuvarlak kapıdan geçmek biraz yorucuydu.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Şişme Çadır Tanıtım Videosu

Şişme Çadır Referanslarımız

Şişme Çadır Müşteri Yorumu

Kafemizin önüne pergola yaptırdık. kaliteli işçiliği gördükten sonra dekoratif tente yaptırdım. ve çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim…

Hakan GÖK
Pls Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed