Çanakkale Pergole, İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız

Bir pergolanın size uygun olup olmadığını bilmeden önce boyutlarına, malzemesine veya yatırımına bağlı olarak pergola kavramının kendisini ve bahçeniz için kullanışlılığını vurgulamalıyız. Özellikle pergolalar, beton, alüminyum veya ahşap gibi farklı malzemelerden yapılmış bağlantılı mimari yapılardır. Kendi içinde yapısı, belirli sayıda sütun tarafından desteklenen farklı kirişlerden oluşan bir desene dayanmaktadır.

Amaç her zaman aynı olsa da, bundan sonra olasılıklar çoğalır: bahçenizi veya dış mekanınızı yıl boyunca kullanmanıza izin vererek korumak.

Pergolaların pek çok çeşidi vardır , hem kullanılan malzeme hem de tasarım sizinkini belirleyecek unsurlardır. Çok fazla bakım gerektirmesinin yanı sıra neredeyse hiç gölge sağlamayan demir pergolalar ve tırmanma tesisleri gitti. İşlevsellik eksikliğinden bahsetmiyorum bile: örneğin bir tavan arasına koyamazsınız. Düzenli bakım gerektiren ahşap pergolalarda da benzer bir şey olur. Tente pergolaları da rüzgar geldiğinde çok dayanıklı olmadıkları için kurtarılmaz.

Peki, kendinizi bir pergola ile etkili bir şekilde korumanın bir çözümü var mı? Elitplus’ın sunduğu yeni nesil pergolalar sayesinde cevap evet. Çıtalı veya sandviç panelli sağlam alüminyum yapılar. 

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Pergole Tanıtım Videosu

Pergole Referanslarımız

Pergole Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed