Burada kesinlikle üşümeyeceksiniz. Kış bahçesi, tüm yıl boyunca boş zamanınızı geçirebileceğiniz başka bir tam teşekküllü oda ile mevcut binanızı genişletecek. Buna ek olarak, modern bir mimari unsurdur – mevcut binaya zarafet katacak ve sizi yoldan geçenlerin gıpta etmesine neden olacaktır.

LED aydınlatma, panjur, tente veya kızılötesi ısıtıcı gibi ek aksesuarlar sayesinde kış bahçenize yeni bir boyut kazandırabilirsiniz.

Bu çözüm sayesinde çatının dış yüzeyi eksiksiz, bozulmamış bir tasarıma sahip görünüyor . Destek kirişlerinin kat planı kaplamasında sadece optik olarak, yani 50 mm genişliğinde uzunlamasına şeritlerle bölünür. Çatının dikey duvarları, termal olarak bölünmüş CP (Sürme) veya CF (Katlanır) sistemleri ile çözülür.

Konservatuarın gerçekleştirilmesinde kullanılan malzemeler, işleme teknolojisi, yüzey işlemleri ve montaj aletleri, uzun ömür ve bakım gerektirmeyen çalışmanın garantisidir . Tüm ekipman ve aksesuarlar istek üzerine standart olarak temin edilmektedir.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Kış Bahçesi Tanıtım Videosu

Kış Bahçesi Referanslarımız

Kış Bahçesi Müşteri Yorumu

Elitplus Tente çok disiplinli bir firma olmak şartıyla yaptıkları her işin arkasında durmayı bilen bir firmadır onlara çok teşekkür ederim . Gerçekten kurumsal bir firma yani kısacası Elitplus marka haline gelmiştir. Başarılarının devamını diliyorum.
Simge
İstanbul Hk Cafe.

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed