Çanakkale Kıl Çadırı, Oba Çadırı, Modelleri – Fiyatları

Dünyanın dört bir yanındayız. Kıl Çadırı, Oba Çadırı, Otağ Çadırı İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Çanakkale Kıl Çadırı

Osmanlı Devleti kültürünün bir parçası olan kıl çadırları, günümüze kadar ulaşmış olup kullanımı da gün geçtikçe yaygınlaşmaktadır. Kullanışlılığının fazla olmasına karşın uygun fiyatı nedeniyle sıklıkla tercih edilmeye başlamıştır.

Firmamız Çanakkale kıl çadırı hizmetimiz ile farklı alanlarda kullanılmak üzere farklı tarzlarda üretimini gerçekleştirdiğimiz kıl çadırları ile yüksek kaliteyi müşterilerimizle buluşturmaya devam etmekteyiz.

Çanakkale Kıl Çadırı Hizmetimiz

Diğer çadır türlerine oranla daha uzun süreli kullanım imkânı sağlayan kıl çadırları, farklı yalıtım malzemeleri ile de donatılması sayesinde geniş alanlarda da kullanım imkânı sağlamaktadır.

Kullanım alanına göre seçim yapabileceğiniz ve zarif tasarımlarla ürettiğimiz kıl çadırlarımız hakkında bilgi edinmek veya sipariş oluşturmak için bizi aramanız yeterli olacaktır.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Kıl Çadırı Tanıtım Videosu

Kıl Çadırı Referanslarımız

Kıl Çadırı Müşteri Yorumu

Elitplus Tente çok disiplinli bir firma olmak şartıyla yaptıkları her işin arkasında durmayı bilen bir firmadır onlara çok teşekkür ederim . Gerçekten kurumsal bir firma yani kısacası Elitplus marka haline gelmiştir. Başarılarının devamını diliyorum.
Simge
İstanbul Hk Cafe.

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü