Çanakkale Hayvan Çadırı, Çadır Ahır Çeşitleri – Fiyatları

Dünyanın dört bir yanındayız. Büyükbaş hayvan çadırı, küçükbaş hayvan çadırı, koyun çadırı, tavuk çadırı, çadır ahır İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Çanakkale Hayvan Çadırı

Hayvancılık yapan kişilerin bazı temel kullanım malzemelerine ihtiyaçları vardır. Bunların başında barınaklar gelir. Çanakkale’nin iklim koşullarında hayvan barınaklarının yazın sıcak ve nemli havalarına, kışın yağmur ve sert rüzgarlarına karşı dayanıklı, korunaklı olması gerekir. Bu sayede hayvanlar dört mevsim iklim koşullarından etkilenmeden güvende kalabilir. Hayvan çadırları modern barınak alternatifleri olarak karşımıza çıkmakta, her kesim çiftçi tarafından tercih edilmektedir.

Dört Mevsim Kullanışlı Çanakkale Hayvan Çadırı Modelleri

Çanakkale hayvan çadırı imalatı yapan firmamız uzun süredir profesyonel çözümler geliştiriyor. İstediğiniz ölçülerde ve farklı tasarımlarda çadırlar yapıyoruz. Besi çadırı, kurban çadırı, tavuk kümesi çadırı gibi alternatiflerle uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz seçenekler sunuyoruz.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Hayvan Çadırı Tanıtım Videosu

Hayvan Çadırı Referanslarımız

Hayvan Çadırı Müşteri Yorumu

Kafemizin önüne pergola yaptırdık. kaliteli işçiliği gördükten sonra dekoratif tente yaptırdım. ve çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim…
Hakan GÖK
Pls Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü