Çanakkale Dış Mekan Şemsiyesi

Dünyanın dört bir yanındayız. Restaurant, Bahçe, Plaj, Cafe, Balkon, Deniz, Teras, Havuz, Mega, Teleskopik, Büyük Şemsiye İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

şemsiyeler; Otel, kafe, restoran gibi birçok işletmenin tercih ettiği ürünlerdir. Her mevsime uygun farklı modellerde tasarlanan şemsiye seçenekleri, işletmelerin kurumsal kimliği için önemli bir detaydır. Özellikle yaz sezonunda otellerin havuzlarında ve plajlarında şemsiyelere rastlamak mümkün. Zamanlarının çoğunu denizde ve sahilde geçiren kişiler, güneşin zararlı ışınlarından etkilenmemek için şemsiye barı olan işletmeleri tercih etmektedirler. Yapılan araştırmalara göre uzun süre güneş ışığına maruz kalmanın cilt üzerinde zararlı etkileri bulunmaktadır. Bu nedenle güneş ışınlarının zararlı etkilerinden koruyan plaj şemsiyelerinin önemi oldukça büyüktür. Oteller gibi birçok konaklama sektörünün yanı sıra kafe ve restoran gibi işletmelerde şemsiye sıklıkla kullanılmaktadır. İşletmeler yemeklerini açık havada yemeyi tercih eden misafirleri için her boyutta şemsiye tercih edebilirler. Cafe ve restaurant şemsiye modelleri de istenilen tasarım ve ebatta üretilebilmektedir.

İşletmeler Neden Şemsiye Kullanmalı?
Hizmet alacakları işletmenin dış mekan seçeneğinden yararlanmak isteyen misafirler için ilgili işletmede şemsiye olup olmadığı oldukça önemli bir detaydır. Örneğin; Kafe ve restoranlarda açık havada daha havadar bir şeyler atıştırmak veya çayını veya kahvesini yudumlamak isteyenler için, şemsiyeler aracılığıyla olumsuz hava koşullarından etkilenmemek veya güneş ışınlarına maruz kalmak mümkün. İş yerlerinin konforunu ve müşteri memnuniyetini artıran şemsiyeler, farklı ölçü ve tasarımlarda üretilebilmektedir. İşletmelerin şemsiye kullanımı kurumsal kimlikleri açısından da büyük önem taşımaktadır. Burada da promosyon şemsiye seçenekleri devreye giriyor. Promosyon şemsiyeler markaların bilinirliğini artıran modellerdir. Marka adı ve logosunun yer alacağı bu ürünler, işletmenin prestiji için çok önemlidir. Markası ile anılmak isteyen işletmeler promosyon şemsiyeleri tercih edebilirler.

İşletmeler için Şemsiye Satın Alma Rehberi
İşletmeler şemsiye satın alırken bazı detaylara dikkat etmelidir. Bunlardan ilki satın alınacak şemsiyelerin hem renk hem de ebat olarak bahçede tercih edilen mobilyalarla uyumlu olmasıdır. Dış mekan masaları büyük ölçülere sahipse tercih edilecek şemsiyeler masa ölçülerine uygun ölçülerde üretilmelidir. Şemsiye alacak işletmelerin dikkat etmesi gereken bir diğer önemli detay ise şemsiyelerin kumaş cinsidir. Yağmur, rüzgar, kar gibi olumsuz hava koşullarına dayanıklı kumaştan üretilen şemsiyeler de uzun ömürlü kullanım için uygun seçeneklerdir. İşletmeler alacakları şemsiyelerin malzeme kalitesine de dikkat etmelidir. Genellikle alüminyum gövdeden üretilen şemsiyeler paslanma yapmadıkları için uzun süreli kullanımlar için ideal ürünlerdir. Bir işletme için şemsiyenin hangi amaçla kullanılacağı da oldukça önemlidir. Şemsiye; Markanın prestijini artırmak için reklam amaçlı tercih edilmesi durumunda, marka logosu ve ismi bulunan promosyon şemsiyeler satın alınmalıdır. Şemsiye satın alacak işletmeler, ürünün hangi özelliklere sahip olduğuna da dikkat etmelidir. Soğuk havalardan etkilenmemek için üretilen ısıtıcı özellikli şemsiyeler, dış mekanlarda da hizmet veren işletmelerde müşteri memnuniyeti açısından oldukça avantajlıdır. Satın alınan şemsiyelerin çalınma riskini ortadan kaldırmak için kilit sistemi de eklenebilir. Şemsiye satın alacak işletmeler, ürünün hangi özelliklere sahip olduğuna da dikkat etmelidir. Soğuk havalardan etkilenmemek için üretilen ısıtıcı özellikli şemsiyeler, dış mekanlarda da hizmet veren işletmelerde müşteri memnuniyeti açısından oldukça avantajlıdır. Satın alınan şemsiyelerin çalınma riskini ortadan kaldırmak için kilit sistemi de eklenebilir. Şemsiye satın alacak işletmeler, ürünün hangi özelliklere sahip olduğuna da dikkat etmelidir. Soğuk havalardan etkilenmemek için üretilen ısıtıcı özellikli şemsiyeler, dış mekanlarda da hizmet veren işletmelerde müşteri memnuniyeti açısından oldukça avantajlıdır. Satın alınan şemsiyelerin çalınma riskini ortadan kaldırmak için kilit sistemi de eklenebilir.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Dış Mekan Şemsiyesi Tanıtım Videosu

Dış Mekan Şemsiyesi Referanslarımız

Dış Mekan Şemsiyesi Müşteri Yorumu

Adana da işini ehli ile yapan ustalardan biridir çekinmeden işinizi yapabilirsiniz ben çok memnun kaldım Allah işini gücünü tas getirsin ustam
Büşra YILMAZ
Cümbüş Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü