Mülteci Çadırı

Günümüzde günübirlik veya kısa vadeli olarak barınma alanları çözümleri üreten firmamızın üretim portföyünde yer alan mülteci çadırı en kaliteli malzemelerden imal edilmektedir. Böylece özellikle afet koordinasyon merkezleri tarafından acil durumlarda talep edilmekte olan bu çadır sayesinde yüzlerce kişiyle barınma alanı oluşturulabilmektedir.

Şantiye Çadırı

Firmamız tarafından çevre ve insan sağlığına duyarlı malzemelerden üretilmiş olan şantiye çadırı türlerinde polyester branda kullanılmaktadır. Nem ve yağışın en çok olduğu yerlerde bile hiçbir şekilde su sızması gerçekleşmektedir. Ayrıca izolasyon bakımından da oldukça muhafazalı olan ürünler astar malzemesinde polietilen kullanıldığı için en soğuk kış günlerinde bile rahatça uygulama alanı bulmaktadır.

Kamp Çadırı

Son derece kaliteli brandalardan üretmiş olduğumuz kamp çadırı modellerimiz en soğuk ve sıcak iklimlerde ve coğrafyalarda dahi kullanılabilmektedir. Çadırın zemin kısmında neme karşı dayanıklı olan tampon bölge kullanıldığı için bütün zeminlerde rahat ve konforlu bir opsiyon ortaya çıkmaktadır. Ayrıca tasarım ve renk bakımından da çeşitlilik bulunan ürün kataloğumuzdan arzuladığımız her türlü kamp çadırına ulaşabilirsiniz.

Hayvan Çadırı

Firmamız tarafından üretilmekte olan hayvan çadırı modellerinin tamamında oldukça dayanıklı olan branda tipleri devreye girmektedir. Hayvanın solunum sırasında hiçbir şekilde problem yaşamayacağı bu çadırlar aynı zamanda son derece mukavemetli ürünler olduğu için en soğuk ve sıcak iklimlerde dahi rahatça kullanım olanağı ortaya çıkartmaktadır.

Kıl Çadırı

Keçi kılından yapılmasında dolayı son derece doğal bir çadır olarak tanımlanan kıl çadırı ürünleri, haşerelere karşı korunaklı bir yaşam alanının oluşturulmasında da son derece idealdir. Zorlu hava koşullarında dahi dayanıklı bir mukavemet gösterme başarısına sahip olan kıl çadır ürünleri, yangına karşı direnç gösterebilen ürünlerdir.

Depo Hangar Çadırı

Gerek prefabrik yapılarda gerekse betonarme binalarda ihtiyaç duyduğumuz bütün depolama alanları için firmamızın üretmiş olduğu depo çadırı çeşitlerini kullanabilirsiniz. İstenen genişlikte ve uzunlukta üretilmekte olan depo çadırlarında 1. sınıf malzemeler tercih edildiği için ortaya uzun ömürlü çadır formatı çıkmaktadır.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Çadır Tanıtım Videosu

Çadır Referanslarımız

Çadır Müşteri Yorumu

Elitplus Tente çok disiplinli bir firma olmak şartıyla yaptıkları her işin arkasında durmayı bilen bir firmadır onlara çok teşekkür ederim . Gerçekten kurumsal bir firma yani kısacası Elitplus marka haline gelmiştir. Başarılarının devamını diliyorum.
Simge
İstanbul Hk Cafe.

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Menü