şişirilebilir çadırların iyi bilinen bir üreticisidir ve bu, 8 kişiye kadar olan yüksek kaliteli ürünlerinin sadece bir örneğidir. Büyük olmasına rağmen hazırlık süresi hızlıdır ve sadece 10-15 dakikada kurabilirsiniz. Bu, onu aile veya bir grup arkadaşla kamp yapmak için mükemmel bir seçim yapar.

Bu hava çadırı, her odada dört kişinin konaklayabileceği iki oda olarak tasarlanmıştır. İçeride, her odanın büyük bir fermuarlı kapısı vardır, çadıra ise dışarıdan her iki taraftaki iki kapıdan biri kullanılarak girilir. Ana kapılar, içeride daha iyi havalandırma sağlamak için file panellere sahiptir. Ortak alanda ayrıca iki adet PVC pencere bulunmaktadır. Şişirilebilir çadırın içine biraz ışığın girmesine izin verin.

Boyut söz konusu olduğunda, bu büyük bir aile çadırıdır ve kesinlikle listemizdeki en büyüğüdür. En büyük avantajı, çadırın her bir bölümünde dik durmak için yeterli dikey yüksekliğe sahip olmanızdır. Buna tavan 6,75 fit olduğu için uzun boylu insanlar da dahildir.

Yaşam alanı için 78 fit kare ve uyku alanları için 122 fit kare olmak üzere toplam 200 fit kare alana sahip olursunuz

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Şişme Çadır Tanıtım Videosu

Şişme Çadır Referanslarımız

Şişme Çadır Müşteri Yorumu

Elitplus Tente çok disiplinli bir firma olmak şartıyla yaptıkları her işin arkasında durmayı bilen bir firmadır onlara çok teşekkür ederim . Gerçekten kurumsal bir firma yani kısacası Elitplus marka haline gelmiştir. Başarılarının devamını diliyorum.
Simge
İstanbul Hk Cafe.

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü