Bursa Pergole, İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız

Bir alüminyum pergolanın ne kadara mal olduğunu bilmek için, bir tahmin yapmamızı sağlayan boyut gibi bazı temel verilere sahip olmak önemlidir . Ancak bu bilgilere ek olarak, pergolamıza dahil etmek istediğimiz kapsama sistemi ve diğer olası faydaları da dikkate almak gerekir.

Bir alüminyum pergolanın ne kadara mal olduğuna dair iyi bir tahminde bulunmak için anahtar, kapsamın türündedir. Fiyatı daha ucuz hale getiren seçenekler arasında alüminyum traversler de yer alıyor . İyi havalandırma ile güneşli ve gölgeli bir alan sağlayan basit bir sistemdir ve sadece aynı malzemeden yapılmış raflar oldukları için genellikle ekonomiktir.

Daha ucuz seçeneklerden bir diğeri, yelkenli tenteler olarak adlandırılan sabit tenteleri kapsama alanı olarak kurmaktır. Alüminyum yapıya bağlı olan ve çatının çoğunu kaplayan, köşeleri havanın geçmesi için daha serbest bırakan tenteler. Ayrıca bu kumaşlar genellikle güneşten korurken havanın geçmesine izin vermek için mikrofiberden yapılır.

En yaygın kapsama sistemlerinden bir diğeri de mobil tentelerdir . Bu sistem ile tentenin cinsine, özel bir işlemden geçirilip geçirilmediğine veya tenteyi otomatik olarak geri çkepek için bir motorizasyon sistemine sahip olup olmadığına bağlı olarak önemli fiyat farklılıkları olabilir.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Pergole Tanıtım Videosu

Pergole Referanslarımız

Pergole Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed