Bursa Hayvan Çadırı, Çadır Ahır Çeşitleri – Fiyatları

Dünyanın dört bir yanındayız. Büyükbaş hayvan çadırı, küçükbaş hayvan çadırı, koyun çadırı, tavuk çadırı, çadır ahır İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Bursa Hayvan Çadırı

Bursa sanayinin oldukça gelişmiş olduğu bir il olsa da hayvancılık, Bursa’nın en eski ve en yaygın ekonomi kalemlerinden birsidir. Özellikle kırsal kesimlerde hayvancılık faaliyetleri devam etmekte, büyükbaş ve küçükbaş hayvancılığı yanında kümes hayvancılığı da devam etmektedir. Hayvanların türlerine göre yapılan barınaklarda mevsimlerin olumsuz koşullarından etkilenmeden hayvanlar yaşamaya devam edebilir. Hayvan çadırları tam da bun noktada en çok tercih edilen ürünlerdir.

Kişiye Özel Bursa Hayvan Çadırı İmalatı

Bursa hayvan çadırı imalatımız ile uzun yıllardır profesyonel çözümler geliştiriyoruz. Birinci sınıf malzemelerden, uzun yıllar kullanmaya devam edebileceğiniz kurban çadırları, besi çadırları, tavuk kümesi çadırları imal ediyoruz. Her ölçü ve modelde çadırlar yapıyoruz.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Hayvan Çadırı Tanıtım Videosu

Hayvan Çadırı Referanslarımız

Hayvan Çadırı Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed