Bursa Hayvan Çadırı, Çadır Ahır Çeşitleri – Fiyatları

Dünyanın dört bir yanındayız. Büyükbaş hayvan çadırı, küçükbaş hayvan çadırı, koyun çadırı, tavuk çadırı, çadır ahır İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Bursa Hayvan Çadırı

Bursa sanayinin oldukça gelişmiş olduğu bir il olsa da hayvancılık, Bursa’nın en eski ve en yaygın ekonomi kalemlerinden birsidir. Özellikle kırsal kesimlerde hayvancılık faaliyetleri devam etmekte, büyükbaş ve küçükbaş hayvancılığı yanında kümes hayvancılığı da devam etmektedir. Hayvanların türlerine göre yapılan barınaklarda mevsimlerin olumsuz koşullarından etkilenmeden hayvanlar yaşamaya devam edebilir. Hayvan çadırları tam da bun noktada en çok tercih edilen ürünlerdir.

Kişiye Özel Bursa Hayvan Çadırı İmalatı

Bursa hayvan çadırı imalatımız ile uzun yıllardır profesyonel çözümler geliştiriyoruz. Birinci sınıf malzemelerden, uzun yıllar kullanmaya devam edebileceğiniz kurban çadırları, besi çadırları, tavuk kümesi çadırları imal ediyoruz. Her ölçü ve modelde çadırlar yapıyoruz.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Hayvan Çadırı Tanıtım Videosu

Hayvan Çadırı Referanslarımız

Hayvan Çadırı Müşteri Yorumu

Elitplus Tente çok disiplinli bir firma olmak şartıyla yaptıkları her işin arkasında durmayı bilen bir firmadır onlara çok teşekkür ederim . Gerçekten kurumsal bir firma yani kısacası Elitplus marka haline gelmiştir. Başarılarının devamını diliyorum.
Simge
İstanbul Hk Cafe.

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü