Bursa Giyotin Cam, İmalatçı Firma, Modelleri – Fiyatları

Dış cephenizi yeni bir yaşam alanı yapın.

Projeniz nedir?

Alanlarınızı genişletin
Yaşamak ve dinlenmek için yeni bir alan icat etmek
Kısıtlama olmadan terasınızın keyfini çıkarın
Teranızı kötü hava koşullarından (rüzgar, yağmur) koruyun
Tüm yıl boyunca maksimum parlaklığa sahip olun
Yaz aylarında açık havada eğlenmek
Tüm yıl boyunca mobilyalarınızı koruyun
İç mekanlarınızı dışarıdan yalıtmak için tasarlanmış cam sistemleri üretiyoruz. Projeniz ne olursa olsun sürgülü cam kapılar ve dikey açılır sürgülü pencereler ürün yelpazemizle talebinizi karşılayabiliriz.

kapılar Cam perde olarak da adlandırılan sürgülü cam kapılar, koruma ve tam panoramik görüş sunar. Sürgülü veranda kapılarımızın şeffaflığı, alanlarınızın sınırlarını gizlice sınırlar ve iç mekan ile dış mekanınız arasındaki süreklilik hissini vurgular. Sürgülü cam kapılar, kapalı bir alan yaratmak ve pergolalarınızı, verandalarınızı veya balkonlarınızı dışarıdan izole etmek için tasarlanmıştır.

Dikey açılır sürgülü pencereler

Konutunuzun veya ticari alanlarınızın (bar, restoran, mağaza vb.) iç mekanlarının yalıtımı için özel olarak tasarlanan kanat pencerelerimiz her türlü ortama uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Kanat penceresi, dikey açıklıklı sürgülü bir penceredir. Mekanizması, kanatlarının dikey kayması sayesinde pencerenin açılıp kapanmasını sağlar. Diğer pencerelerden farklı olarak sürgülü pencereler, yapraklar açıldığında iç mekanınızı dağınık bırakmaz. Dikey sürme pencerelerde sabit bir kanat, raylar üzerinde dikey olarak kayan bir veya iki hareketli kanat bulunur. Bu sürgülü pencereler özellikle resepsiyon alanları, restoranlar, barlar, mağazalar ve daha genel olarak profesyonel binalar için uygundur.

Projenize, bütçenize ve/veya isteklerinize göre seçeceğiniz model konusunda size tavsiyede bulunacak bir hizmet sağlayıcı mı arıyorsunuz?

Firmamız hem bireyler hem de profesyoneller (barlar, restoranlar veya ticari binalar) için cam sistemleri üretmektedir. Tüm ürünlerimiz Fransız ve Avrupa üretim ve güvenlik standartlarına uygundur .

Tasarımcılar, mimarlar, teknik ressamlar, mühendisler ve kalifiye inşaatçılardan oluşan ekibimiz, konut veya ticari projelerinizi yönetebilir. Amacımız: paranızın tam karşılığını veren uçtan uca bir hizmet sunmak .

Sürgülü Cam Kapı Çeşitlerimiz

Balkon, teras, pergola ve verandalarınız için sürgülü veranda kapıları

Alüminyumdan biyoklimatik pergola ve veranda koleksiyonumuz, tek camlı sürgülü kapıların entegrasyonu için uygundur. Bu sürgülü kapılar, dış cephenizin kesintisiz bir panoramasını sunar ve tüm yıl boyunca bahçenizin ve terasınızın keyfini çıkarmanızı sağlar.
sürgülü cam kapılar
Sürgülü pencerelerimiz, maksimum ışık alımı için ince çizgileri ve kaplama kalitesini birleştirir. Bu kapılar, yan veya merkezi açıklıklarla birleştirilmiş maksimum 12 cam panele kadar 2, 3, 4 veya 6 raylı olarak mevcuttur. Dış cephe temperli cam perdelerimiz kötü hava koşullarına (yağmur, rüzgar) ve yüksek ısıya karşı dayanıklıdır.Sürgülü Pencere Yelpazemiz
Dikey açılımlı, kullanımı kolay, yüksek düzeyde sızdırmazlık ve ses yalıtımına sahip sürgülü pencereler

Teleskopik cam sistemlerimiz, dış mekanları estetik ve modern bir mimari bütünlüğe dönüştürmek için en son teknoloji ile tasarlanmakta ve üretilmektedir. Kolay kurulum ve minimalist tasarım sayesinde, alanın verimli kullanımını garanti ederler. Restoranlar, barlar, mağazalar veya profesyonel binalar gibi özel veya ticari amaçlar için kullanılabilirler.
Dikey açılan pencere
SingleMotion dikey açılır pencere , bar veya restoranların dış teraslarının yerleşimi için tasarlanmış teleskopik bir cam ekrandır. Bu elektrikli teleskopik ekran 2 parçadan oluşur: sabit parça ve hareketli parça. Mobil kısım kayar ve zahmetsizce 1,30 ila 1,90 metre veya daha alçak yüksekliğe ulaşabilir. Hem korkuluk hem de perde olarak kullanılabilir.

Pencere çerçevesi

Profil: ekstrüde alüminyum
Standart kaplama: beyaz, krem, çikolata kahvesi, siyah, açık gri, koyu gri
Opsiyonel kaplama: toz boyalı, boyalı veya anodize

2 bölmeli dikey açılır pencere

%100 su geçirmez DoubleMotion sistemi tam yalıtım sağlar. Sabit bir alt parça ve yüksekliği ayarlanabilir bir üst parçadan oluşur. Sürgülü pencere bölümü motorludur. 10 mm temperli cam standart olarak gelir.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Giyotin Cam Tanıtım Videosu

Giyotin Cam Referanslarımız

Giyotin Cam Müşteri Yorumu

Adana da işini ehli ile yapan ustalardan biridir çekinmeden işinizi yapabilirsiniz ben çok memnun kaldım Allah işini gücünü tas getirsin ustam
Büşra YILMAZ
Cümbüş Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü