Bursa Dış Mekan Şemsiyesi

Dünyanın dört bir yanındayız. Restaurant, Bahçe, Plaj, Cafe, Balkon, Deniz, Teras, Havuz, Mega, Teleskopik, Büyük Şemsiye İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Yaz, açık hava eğlencesi ve aktiviteleri için en iyi zamandır. İnsanlar plajlarda pikniğe veya tembel bir güneş banyosuna gitmek isterler. Büyük şemsiyeler bu gibi durumlarda çok önemlidir. Güneş almak için çok fazla ise, bu büyük şemsiyelerin gölgesini kullanabilirsiniz. Bu şemsiyeler elde tutulamaz. Yere sabitlenmeleri gerekiyor. Kanopi çok büyük olacak ve altına büyük bir yuvarlak masa sığdırabilirsiniz. Bu şemsiyeler sizi güneşin sert ışınlarından ve güneş yanıklarından korur.

Bu Şemsiyelerin dayanıklılığı konusunda endişelenmenize gerek yok. Büyük şemsiyeler uzun süre dayanacak şekilde yapılmıştır. Güçlü taban ve sert gölgelik, bu şemsiyeyi çok uzun süre güçlü ve güvenli tutar. Bu şemsiyeler çeşitli tasarım ve boyutlarda gelir. Klasik beyaz bir Şemsiye veya herhangi bir renkli tasarım seçebilirsiniz. Ayrıca dış mekan mobilyalarınıza uygun bir şemsiye yapmak için bir özelleştirme teklifiniz var. Ancak satın almadan önce, uzun vadede çok önemli olduğu için Canopy’nin kalitesini kontrol ettiğinizden emin olun.

Birçok ticari mağaza ve mağaza da büyük şemsiyeler kullanıyor. Tanıtım tekniklerinde büyük şemsiyeleri kullanırlar. Markalarının adlarını herkesin görebileceği şekilde Canopy’ye koyarlar. Dış mekana yerleştirildikleri için çok fazla kişi tarafından görülürler ve bu nedenle etkili bir tanıtım tekniği olarak hizmet eder.

Bu büyük şemsiyeler ayrıca depolamak için kullanışlı ve kompakttır. Kullanılmadığı zaman, Kanopiyi direkten çıkarabilir ve kuru bir yerde ayrı olarak saklayabilirsiniz. Direkler ayrıca demonte edilebilir ve ayrı ayrı saklanabilir. Bu yüzden büyük şemsiyeler, size sıcak bir yaz geçirmenizi sağlayan bir defalık faydalı yatırımlardır.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Dış Mekan Şemsiyesi Tanıtım Videosu

Dış Mekan Şemsiyesi Referanslarımız

Dış Mekan Şemsiyesi Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.
 
Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed